Prijava

јебено курвање за мало пажње

Kaže čovek koji je jeo papriku, plakao, snimao se i okačio na YT.

Nema obrisao je pre 3 godine kad smo mu čmar razvaljivali.

hahahah jel rasni kenja za ovaj video il to stvarno postoji, posto vec deseti put navodi ovo kao kontra argument, a dobar je kontraargument ako je istina

Upravo sa bakinog rođendana dođoh :D

а јебига аргумент неки снимак из зајебанције кад год му кажем да је курвица за пажњу, мора нешто јаче од тога

Steta sto rasni ne svraca, njemu bi tema bila vrh

Ala forum #gori_ko_vukovar !

Generalno ma koliko dobra bila neka prozivka, ne ova rasna nego inače, izliže se ako se konstantno fura, to je isto kao ono Čarli Šin kad kaže ma koliko da je riba dobra pička ima neki lik kojeg je smorilo da je više jebe, xaxax kako se samo seti, pametan čovek e xD

Carli Sin ima sidu, toliko ozbiljno ga treba shvatati i njega i njegovu pamet.

To kao kad kupis knjigu Duske Jovanic kako uloviti bogatog muza i uopste slusati one nedojebane usedelice kod Lee Kis kad pricaju o musko zenskim odnosima,a sprcene usedelice gljive im rastu na picki

Ahahaha jesi li iz zajebancije i plakao od ljutine.

Idi prijavi se opet na rakijadu u Pranjanima da piješ rakiju iz tikve zbog neke smešne nagrade ( ima dokaz na fb stranici Rakijada u Pranjanima, prosle ili pretprosle godine).

Dok ne vidim sliku uzeću to sa rezervom rasni, daj konkretniji budi, sa dokazima nekim.

Idi na njihovu stranicu javna je. Ako okačim namestiće mi debeli ban.

Pošalji mi u pvt, jeste da ispadnem debil da jurim kompromitujuće slike a nisam siguran je l me ložiš.

Boli me kurac da rovim pola sata po njihovoj stranici da bi našao sliku. Ne bih baš toliko vremena da se bavim debelim. A slika ima sigurno. Ko hoće neka traži.

Znači da lažeš više nego tilmo, tako ispada. :(