Prijava

Zar yeah malo razloga za to?

Zashto placamo dugove Kosova?

Kako posle toliko zlochina smemo da zovemo to nashom teritorijom?

Uostalom, to je uslov ulaska u EU i nasheg napretka!

www.vecernji.hr/svijet/priznanje-kosova-bruxelles-vidi-kao-uvjet-za-clanstvo-srbije-u-eu-1029894

Ostavimo Albance na miru!

KOSOVO KOSOVARIMA!!!

Dajte svoj potpis!

ајој како си нас истролово шта ћемо сад

a realno treba otkačiti kosovo. bager, pa sve te manastire u šumadiju, kosovare naseliti po selima južne srbije da se malo popravi demografska slika i eto rešenja za krizu.

evo kako ja vidim sve ovo. Vo iz kupusa je cuo negde, mozda u svojoj kuci od roditelja ili nekog starijeg tipa nastavnika, sve ovo i prihvatio je i sam ovo shvatanje koje je pomalo eksentricno pa mu je zbog toga i bilo primamljivo. Proguglao je malo, ubacio jednu humoristicnu notu koja prozima ceo post i izbacio kao temu na vukajliju. eto to je to

Овај Во не би успео ни 2008. да направи пристојан трол, кад људи нису ни знали шта је то.

Čitaju te ko staru knjigu, Vole iz kupusa.

ma ovo je onaj roki padre

ovo je degenko, davno je sos otvorio probaj heroin temu

šipci odoše ne EP, a vi kako god oćete

https://www.youtube.com/watch?v=M2rTafbQepg

'Ajde konachno da reshimo taj problem i da zhivimo na miru.

слободно могу да кажем нека га сиса свако ко жели са било којим разлогом "независно Косово" дабогда вам вашу дедовину узели мишеви једни

idi pa ratuj na kosovo onda

Haha kako mislis da ide sam, mora drzava da proglasi okupaciju i regrutuje narod, a onda sto bi dike ode u vojnike, sto bi skarta osta da se karta.

кад је објављен тај рат ево идем одма да се пријавим да идем доле

i ja isto dobrovoljno, jednom sam bio vala opet cu, ima nas ispravnih patriota da razbucamo ta govna, a ovakve Cediste, delije i naprednjake cemo obuci u suknjice i voditi da ih jebemo kad nema vise siptarki za prisilu

Интересује ме који проценат вас што хоћете да гинете за Косово користите термин Косовари за Србе родом одатле?

samo ne koji su rodom i one koji su proterani, već za one koji su prodali đedovinu albancu