Prijava

не кажем да су други бољи или гори али вучић је дискаунт џеб буш нема дилеме ту

Pičkousti je pred najvećim izazovom karijere: da prizna Kosovo republjik i da to ovaj blesavi narod pokusa sve. Ne sumnjam da će uspeti.

mislim da je vec pred kraj kusanja.bukvalno ce svi oni sto su doskora vikali kosovo je srce srbije sada vikati bravo sto si ga priznao aco srbine.

picousta izdajnicka greska prirode

pa hteli su da ga uhapse, i bas u tom trenutku pojavi se isus i rece:ako neko pipne vucica i pokusa da ga uhapsi ubicu ga munjom

mislim da je vec pred kraj kusanja.bukvalno ce svi oni sto su doskora vikali kosovo je srce srbije sada vikati bravo sto si ga priznao aco srbine.

Jeste. Izvućiće neki ustupak i to će da predstavi kao veliku pobedu, koju je isčupao iz čeljusti poraza.
Narod će da kenja i gunđa, ali će opet da ga glasa, jednom dobrom delu će i da lakne, mada neće smeti to javno da prizna.

samo se nadajte krezavci

Milan Veselinovic5 hours ago
Vučić djeli traktore po kosovu juče
Danas priča da izađemo iz mitova
E moj alek pickice pederska i satanisticka gorices u paklu i ovom još životu.
Ti i marić i ekipa masona što nas ubija u pojam i pere mozak da kažeš da zaboravimo svetoga kneza savjest našu srpsku.
Nesoli nam ranu nediraj mamu ti pedersku jebemo. Ljudi ti satanisti su trulež i pickice iskompeksirane iz misije rupe. Iznice neki novi Karađorđe puna ih je Srbija i Republika srpska. Bolje da nas unuci mrtve pamte nego sinovi mrtve zaborave. Mrtav čovek je živ a necovjek i živ mrtav. Neboj se Srbijo tu su braća tvoja. S NAMA BOG. Pishaće vam po grobu unuci vaši.

Hahahahah potpuno lud Milan

Sto ne posaljemo vojsku na Kosovo, imamo tenkove, puske? Oh wait..nemamo nista od navedenog..

Da me puste da izaberem 100 ljudi, da mi daju pesadijsko naoruzanje i prevozna sredstva. resio bih Kosovo za 7 dana.

cak bih izabrao neke ljude odavde da mi se pridruze, svako u svom sektoru
- pseto za prevodioca i kontakt zbog uslova njihove predaje
- Fendera i Nikolukg da siluju siptarke
- Shomija23 da zarola jezikom i glumi Francuza da se vidi da imamo medjunarodnu podrsku
- Ekipu sa Kk Zvezda teme da nas pokusaju izdati
- Dekuja da glumi Goranca i Djoganije, da vide da nas podrzavajh iznutra
- Boxora da ih zagovara pricama o Opel Kalibri i ferari patikama, loze se sipci na to dosta
- Dzonimira da klanja sa njima

Calibra je šiptarski Ferari.

Tj bila dok su bili siroma sad im je Ferari Ferari u lovi su

Šomi ispriča vic u kom selu miševi najbolje žive šiptari krenu sami da se rokaju

El mogu i ja neki zadatak da dobijem? Baš mi se ratuje...:)

nekako si mi covek bez svojstava ne znam gde da te uklopim