Prijava

Pored toga imam i oko 10ha zemlje, 2 kuce, 3 baste i lokal.
Da cujem predloge.

умеш ли да певаш или свираш нешто?

Ne umem to. Svirao sam frulu i notaton u osnovnoj.

Dobro sviram al me nije dobro slusati xD

Адмир си на Звонку брт.
Паре ће саме доћи...

е јебига, паре и имовина ти ништа не значе. само знање је право благо.

I
Shomy23
Адмир си на Звонку брт.
Паре ће саме доћи...

Паре ће саме доћи...

Problena je sto zelim sve i odmah.

Truce umem da projektujem trasu puta. To znanje imam.

Sadi maline. Sad svi živi to rade. Ako vec imas zemlju, to nije lose. E, sad zavisi gde živiš i kako bi radjale. Ovi po arilju na nekih 60ari su dobri po vise od 20000e za godinu a plaćaju radnike, hranu i smestaj. Ako ti je nadmorska od 450-650m tu najbolje uspevaju. Ali treba dosta rada i cimanja oko toga. Dobro je sto sada nude npr da ti daju sadnice i hemiju (djubriva Itd) al da njima prodaješ. Za 40-50ari ti je ulaganje oko 2000e a moze i manje, zavisi kakav si sa vodom i slično.

staviš 10k u dzep i nastaviš da se bogatiš odve:
http://vukajlija.com/forum/teme/63681

A moze i ovo sto Dušan kaze.

Rece Bokser da su svi zivi dole po Srbiji posadili maline i da ima da im pane cena nenormalno.
Nadmorska visina mi je 84m inace. Al ima i kod mene par malinara.

Sadi maline

Лол нуб алерт. Сади јагоде или трешње, воће богаташа. Какве малине јебене.

SHOMI SE PLAŠI KONKURENCIJE

SHOMI SE PLAŠI KONKURENCIJE

сеен

Sadi maline. Sad svi živi to rade. Ako vec imas zemlju, to nije lose. E, sad zavisi gde živiš i kako bi radjale. Ovi po arilju na nekih 60ari su dobri po vise od 20000e za godinu a plaćaju radnike, hranu i smestaj. Ako ti je nadmorska od 450-650m tu najbolje uspevaju. Ali treba dosta rada i cimanja oko toga. Dobro je sto sada nude npr da ti daju sadnice i hemiju (djubriva Itd) al da njima prodaješ. Za 40-50ari ti je ulaganje oko 2000e a moze i manje, zavisi kakav si sa vodom i slično.

+1
Можеш и јагоде што рече Шоми. За њима је увек велика потражња. Не знам о каквом се тлу ради, ако имаш земљу на планини, боровнице и аронија су добра опција.

Slabo se ja razumem u poljoprivredu, al kažu da je tolika potražnja da im nece pasti cena. Sadi lesnike, dobra cena al treba dosta da se čeka.

Malinari se ubiše od para. Ali maline stignu za 2 godine, tako da ćeš blejati bez veze 2 godine

hahahh ova gornja slika me podsetila na pricu kad je Kajgana isao na protest protiv niske otkupne cene jagode u Beograd i poneo celokupan rod koji je stao u kantu od jupola da ga prospe iz revolta hahhaha