Prijava

jebote koja smo mi čobanska zemlja jel ima dosad ijedan savet da nije poljoprivreda, broto sadi malina, gaji živine, srpska rana ti je najbolja na svetu u zemlji je novac.

otvori dečiju igraonicu "FUN"

Pa rekao je da ima 10ha zemlje pa verovatno zbog toga.

kupi 300 krava, pokreni biznis prodaje sira

idi u italiju, kupi 2 auta po 5000 evra, prodaj ih po 5500, i imaš 1000 evra. Tako rokaš jedan do dva auta mesečno i imaš 500-1000 evra, a ne radiš apsolutno ništa, možeš ležati po ceo dan

pa ako ima zemlju mora da bude malinar, nek je proda da ima još više para da uloži u igraonicu FUN. da ima neke ful tobogane i to da govnari samo tu dovode decu na rođuse

Pa ne mora al šteta da tolika zemlja se ne Iskoristi. A realno sa tim parama ne moze se pokrene iole ozbiljan biznis koji donosi dobre pare.
Hrana je uvek dobar biznis al je to pipav i zajeban posao i moraš da budes bas dobar da bi uspeo. Npr znam za piceriju koja radi dostave samo i ubise se od posla a lokal gde se prave pice je par kvadrata, imaju par onih pandi i razvoze po celom gradu ali u suštini to je tesko pokrenuti da radi dobro ako nemaš iskustva.

отвори пекару тога се нико није сетио

или гаји аронију

Mislim da je Marko bio aroničan

Pozajmi još 5 k evra da ti nadjem MANA keca četvorosovinca da te ubacim na koridor koji će da se radi 5 dina još. U smeni od 8 sati vožnje ti ostaje 140 evra. Ima kad se radi i 3 smene ali tad moraš da imaš vozača nemereš izdržati. Za 5 meseci prodaš taj i dodaš pare da kupiš TGA 2006 i onda ti se kući neće ni ići. Dosta od mene

Ja mislim o ovome. Nasao sam nekog lika koji pravi prišivače, radi minimalno 100 komada. Uradiće mi 100 prišivača za 100€ sa dugmićima STONE ISLAND koji su originalno koštaju 50€ u Engleskoj. Ja ću ih prodavati strancima po 45 evra, ima jedna kurirska sluzba 4.99€ po citavoj Evropi. Znaci mene ce doci 7 evra lazni prisivac koji cu prodati po ceni od 45€. Znaci dobar sam 38 evra i kad sve prodam zaradicu 3800. Onda sam bog i to cu da ustedim da fazon ne radim nista 5 godina kad zavrsim fakultet.

U sunce ti
Sad vidim da je špedicija kurac kerov

каунте јеси ми се распитао за јазбину неку у чачку

Sa tim sto cu morati da menjam profile jer ce ovi odmah razglasiti po fejsbuku da sam prevarant.

Kupi 3D štampač, pa štampaj roze dugmiće za podizače stakala i ostalu plastiku za ženski auto.

Rasni, bre, jesi ti retardiran ili šta, prošli put kad si pričao o tim prišivačima, mislio sam da se zajebavaš

umro sam za ovo rasnijevo haha

There's no business like blow business