Prijava

Haha solidan povraćaj

nek sam odigrao 30 gubitnih po 100 dinara, 3000 i jos 2000 kad uplatim na karticu pa spickam sve eto 15.000 u plusu. Jebe mi se i da sam na nuli, igram i zabave a ne da zaradim neko cisto kazem kurcim se malo

I ja sam u plusu jbg, nisam debil. Nek je i 765.55 dínara za 28 dina al minus nije siguran sam u to.

Odigram tiket tipa kad cekam da mi se opere auto, ili kad cekam devojku da dodje sa busa, eto tako, nisam redovan u opste, a premijer ligu pratim. Pre mesec i po dana otprilike na 100 din uzem 6000, istripujem se da sam bog PL sledece kolo opet istipujem celo na 200 din(obicno rekoh ne stavljam vise od 100, samo taj put) i bukvalno sve izmasam ali sve i tekmu. Od tad evo jace od mesec dana nisam igrao nista. Repke slabo tipujem

Moj drug ima jedan sistem dobar, odigra dva para GG, to je kvota oko 4 i stavi 20 evra na to. I udje masu puta

ja ako nisam pasata 2005. i mladje ostavio jebi mi sve

Kladionica je adrenalin, praćenje rezultata a ne zarada. Ja sam malo čudan kad je odnos prema parama u pitanju. Npr one teško zarađene teško trošim, žao mi da ih sprcam kad znam da sam se mučio. A ima kad se za dan uzme soma evra na foru pa vi tog bahaćenja niste svesni. U danu razume se. TE PARE SU PROKLETE I NE NOSE SE KUĆI KAŽU NAŠI STARI PRECI

Uglavnom neke francuze, spance

Ima glava što pored redovnih tiketa igra obavezno 2 po 2 para gg prvo gg drugo. Prejake kvote uleti 2 puta godišnje pesma

Haha, ko i svi Box, npr. kad sam bio prva-druga godina, burazer dobije preko 65k na kladionici sa 50din. prvo vece ode 15k. Nije 1000e al isti je princip rada.

Realan tiket. Liv samo ovo ne bi smeo da odigram

Kladionica je adrenalin, praćenje rezultata a ne zarada. Ja sam malo čudan kad je odnos prema parama u pitanju. Npr one teško zarađene teško trošim, žao mi da ih sprcam kad znam da sam se mučio. A ima kad se za dan uzme soma evra na foru pa vi tog bahaćenja niste svesni. U danu razume se. TE PARE SU PROKLETE I NE NOSE SE KUĆI KAŽU NAŠI STARI PRECI

ma potpuno isto, nije to nista cudno, mnogo gotivim da odem u restoran i izvedem devojku da jedemo i pijemo vino, puknem dva soma lagano kad tako uzmem

Inace 90% ljudi igra subotu za subotu a nedelju za nedelju, ja sam vise u fazonu da lepo sednem i iskombinujem dva dana pa cekam lagano, mada sam jako zivcan i impulsivan lik

причај ми још о својој девојци друже

Pa pazi ovako neprimetna u principu, ne zraci nekom energijom niti skrece paznju na sebe. Streberka najveca, djak generacije bila. Slatka u faci simpaticna, nosi naocare, a zgodna bas bas preful, gradjena vrhunski

Maestro nikad na tiket ne samo dva dana različita nego više od 3 sata tekme da imaju razmak. Ubodem od subote sve i proda me ova u nedelju u 22 što igra se. Plakao bih

које вино воли да пије