Prijava

Smatra za mene da sam lep, duhovit i pametan sto mi isto imponuje i sto mi je bitno u vezi. Inace nije neka sprdnja od veze, bas je ozb i zenicu se u narednih godinu dve

Nema od duplanja ništa, jedino ako eventualno sebe ograničiš na 4-5 uzastopnih tiketa, pa da se vraćaš na početni ulog. Sve više od toga, iz mog iskustva, jako jako teško.
Probao sam ja svojevremeno sa mnogo manjim kvotama od 2 na live-u da prebacujem dobitak na sledeći tiket. Nadju se uvek neki majmuni da te obore na kvotu 1,05 ili manju (čak sam i to igrao). Cilj mi je bio da na bet365 dodjem od 50 do 100 evra, pa kao da igram opet iznova za 50 evra. I naravno pušiona.

L@ki de vrati onaj crveni avatar, ne mogu sa istim postovanjem da se obracam tebi dok drzis tog lika, odma me mozak prebaci da si neki capoon ili tako neko

шта воли да слуша док пијете дом перињон, пјенушаво вино, или можда бургундурац?
нежне ноте пианина или милозвуке са златних струна виолончела?

neki capoon ti jebe mater i devojku kurcem joj lomim naočare ok magarče jedan?

samo ses svadjate, zato i nema rezulatata
samo
mirno
i
opušteno
samo
zajedničkim snagama
možemo
uzeti
dobru
lovu

Pa pazi brt nemoj da te zavara to sto je ona streberka da je ona neko do jaja elitna filozofski duhovno kulturno uzvisena riba, slusa sva sranja ko i ostale ribe, uno momento ministarke idj videos itd itd ja uvek insistiram ili na nekom chillout mixu ili na dragani mirkovic, mada sta ima da pustam muziku sa rodjenom devojkom, kresemo se u miru i tisini, a kad je kao neko posebmo vece onda ova dva sto sam rekao

da znam jednu takvu devojku jako dobro i poklapa se 99% u tvoj opis mada ona trenutno nije u srbiji da li mi možeš reći
gde zivis
d
e

z
i
v
i
s

Sad si ti u tripu kako me ljuto przis ovim forama da ti odgovaram na pitanja o svojoj devojci a mene boli kurac.
Jebes li ti sta matori osim sipke za benČ?

Znam na koju mislis brt, jebo sam je pre dve godine dok nije zapalila preko, posle sam uvek trazio slicne njoj i eto nasao sam sto ti kazes 99% slicnu. Cujem se i sad preko skajpa s njom

da l ste bre normalni pisam vam usta

na temi za kladionicu da se svadjate

pa bolje da si se isro po oltaru nego to

Ko se svadja jbt samo se ovaj sapun nasao uvredjen jer sam uzeo njegovo ime kao primer za random vukajlijasa, svadja je kad se dvoje svadjaju a ne neko sam sa sobom

Zhajk u pravu si brt, Man Utd 0-2 i Lester gg, s kim god igrali (osim ako se nisam toliko ispalio da igraju bas jedni protiv drugog) to su neki moji tipovi statistika kaze da to dolazi

ja se ne svađam to je bila šala ne bih vređao nekoga to nije ljudski nije humano

kakva je bila molim te mi reci ja sam najvise dosao do toga da joj masiram gole grudi ali smo bili prekinuti pa ce mi nesto vise ostati misterija

Sanderlend ispada lagano, Aston Vila kurac, Njukasl kurac, protiv njih rokati, svonsi je kurcina, ne dajte se zavarati, wba watford nit smrde nit mirisu

jedini proveren sistem u kojem dobijaš je da imaš novca i udaraš singlove na iksa. naravno duplaš i ne gledaš protivnika. Pritom, odabereš sebi 5 ekipa iz različitih liga, i, kontam da je zarada na kraju sezone između 7 i 8 iljada evra