Prijava

ПРЕВАРИ ТЕ СА НАЈБОЉИМ ДРУГОМ
http://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/single_article_featured_image/public/a/t/2015/10/21/anastasija-foto-beogradnocu-com.jpg
ОПРОСТИ ТИ ШТО СИ СЕ НАЉУТИО НА ЊУ И РАСКИНУО, ДАЋЕ ТИ ДРУГУ ШАНСУ.

Zašto bi znala? Pretpostavljam da i druge pevačice imaju decu.

e sad cu da ti objasnim partizanka zbog cega nisi u pravu

evo stavicu sebe u primer. Recimo da za nikoljdan cekam u redu ispred ribarnice da kupim ribu za slavu ogromaaan red a po svoj prilici mozda i nestane ribe, svi nervozni, veoma uzavrela atmosfera. Dolazim na red taman da uzmem 5 kila ribe ulece jedan momak mojih godina i uzima mi to ispred nosa, ne obaziruci se na mene i ceo red. Ja mu kazem jebem li majku u picku ne znajuci da je to Veljko Raznatovic. I njemu je slava. I on onda zovne svoje telohranitelje i oni mi obiju bubrege. Nisam znao ko je on.

Lažeš druže, ja sam dobar sa Veljkom preko nekog lika, mali ima bejbi fejs ali muda od kamena i preko 190cm visine, i solidne mišiće, što nam govori da bi te izbio i bez telohranitelja

Možda ti misliš na Goce Tržana sina, on je u tom fazonu da zove telohranitelje

jedan momak mojih godina i uzima mi to ispred nosa, ne obaziruci se na mene i ceo red. Ja mu kazem jebem li majku u picku ne znajuci da je to Veljko Raznatovic

Šta koj kurac Veljko Ražnatović čeka u redu za ribu? Za šta plaćaš poslugu i kućne pomoćnike?

Ja bio jednom u izlasku izlazio u onaj klub beograd nocu i tamo neku ribu muvao, klinka ali izgleda starije kad ono dolazi neki krakonja klinac, nesto poce da se kurci, kao to mu riba, reko sine mozda imas dva metra i tatu pandura slomicu te kao picku kad poludim, on se lik rasplaka tu, kao nemam ja tatu majmune kme kme, kad dolazi Markoni i kaze to je Arkanov i Cecin sin. Od tad smo dobri, cao za cao

ЗАТО ШТО СЕ ЗА СЛАВУ ИДЕ САМ И НЕ ШАЉЕ СЕ ПОСЛУГА!

Zvao arkan sa Kipra, reko da to mora glava kuce da radi.

mali ima bejbi fejs ali muda od kamena

Netačno, bar po štekanju na ruletu, ne sme da zateže ko da su njegove pare.

nzm brate ja imam 196 to mi je visina od bavljenja sportom, ali nikad nisam se nesto bas pobio sa nekim plasim se pascu udaricu temenom u neki cosak ili zid..

Lažeš druže, ja sam dobar sa Veljkom preko nekog lika, mali ima bejbi fejs ali muda od kamena i preko 190cm visine, i solidne mišiće, što nam govori da bi te izbio i bez telohranitelja

Па кад има толика муда што није тук'о Кристијана, него му овај лупио две чврге, а мали је сео на дупе.

ЕЛЕМ...

ПОЛОЖИ ПРИЈЕМНИ У БЕОГРАДУ
http://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/single_article_featured_image/public/a/t/2015/10/21/anastasija-foto-beogradnocu-com.jpg
ОДМАХ СТАВИ БЕОГРАД КАО МЕСТО СТАНОВАЊА

ЕДИТ: Анастасија јесте еталон авериџ српске девојке, не због изгледа већ због понашања. Има више пратилаца и обожаватеља од мајке, а по занимању је Арканова и Цецина ћерка.

ja sam ga stvarno sreo 2 puta u mocartu na banovom brdu ne znam sta radi tamo, zabacio se u stolicu i prati rezultate, 2 ortaka sa njim, nista ko obican klinac, samo jeste dosta visok

Ne kapiras ti to brt, takvi ljudi kao sto smo ja i mali arkan se zadovoljavaju malim stvarima. Pa sta ti mislis, ja da sam arkanov sin da bi isao na ibicu? Ne brt, davao bi klincima po bgu 100 evra pod kamatu, igrao tikete po 10 evra kvota 5, vozio bembaru izlazio u mladenovac

Lažeš druže, ja sam dobar sa Veljkom preko nekog lika, mali ima bejbi fejs ali muda od kamena i preko 190cm visine, i solidne mišiće, što nam govori da bi te izbio i bez telohranitelja

netačno
ima klipova malog arkana kako radi kikboks
mislim da je presmešno komentarisati
on je
golo mudo
o
l
o

m
u
d
o

E izi, jako slabo gledam tv i vrlo sam neupoznata sa poznatim ličnostima Srbije. To me jeste par puta dovelo u veoma čudne situacije. Uglavnom su bile komične... Mada je bilo i blago neprijatnih, al... Što manje znam to me manje boli.

opet se svadjate vas dvojica cccc

Маестро, лепо је што се теби свиђа Анастасија и што би да је кајмачиш, само сачекај, јеботе, да напуни 18 година.

ПРЕВАРИ ТЕ, РАСКИНЕ С ТОБОМ, ПОКАЈЕ СЕ, ЗОВЕ ТЕ, ТИ НЕЋЕШ ДА ЧУЈЕШ ЗА ЊУ, ИСПРИЧА БРАТУ/ОЦУ КАКО СИ ЈЕ ОСТАВИО ЗБОГ ДРУГЕ
http://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/single_article_featured_image/public/a/t/2015/10/21/anastasija-foto-beogradnocu-com.jpg
ЊЕН БРАТ/ОТАЦ ТЕ ПРЕСРЕТНУ СА СВОЈОМ ЕКИПОМ НЕГДЕ И ОДВАЛЕ ТЕ ОД БАТИНА

Маестро, лепо је што се теби свиђа Анастасија и што би да је кајмачиш, само сачекај, јеботе, да напуни 18 година.

Ti znaš da je 14 godina granica za vršenje koitusa?