Prijava

па исти је принцип за сваки прекршај. службено лице те ухвати како радиш нешто и напише ти казну. не требају му никакви докази. ако ти хоћеш можеш да идеш на суд али ти мораш да доказујеш а не он. ал добро није ни битно што кажеш

da to tako fukcionise,da sam pandur iz dosade bi optuzivao ljude i dobijao.
nema veze.otisli smo sa teme

ol, naravno da kažnjavaju na osnovu pandurove reči, a to potpisivanje zapisnika je mit, pa ko bi normalan pristao da mu napišu kaznu

moj drugar gurao motor od svog ulaza do nekog parkića, kupio ga neispravnog za neke sitne pare, pa rešio da ga ne dira dok ne položi za A kategoriju

i gurao ga, onda naišla nizbrdica, on seo na njega i onako se spušta na ugašenom motoru 30 metara, pandur ga zaustavi i počne neku priču, a, okej, razumem, razumem, slobodno teraj to govno, jel možeš samo da mi daš neke podatke svoje da upišem u tefter, da vide da sam bio na terenu

bilans, pandur napisao kaznu za:
-vožnju neispravnog vozila,
-bez dozvole za odgovarajuću kategoriju,
-bez svetala,
-bez kacige,

1200 evra, 16 poena i ponovno polaganje

mozda slikovito.ides ulicom,zaustavi te pandur i pocne da ti pise kaznu jer seres na ulici.ti kazes da ne seres.on se posere pored tebe i kaze da si se ti posro.odes na sud,kazes da nisi,on kaze da jesi i ti dobijas kaznu.jos moze i da fotka vnugo kao dokaz.
u saobracaju nije mit zapisnik.

po novom zakonu, dobijaš validnu kaznu, hteo ti da potpišeš zapisnik ili ne, samo napišu 'odbio da potpiše zapisnik' i to je to

misliš da moj drugar nije istražio sa advokatom sve opcije da se spase kazne od 1200 evra

ne znam kako su to uspeli da mu nakrikaju.malo nerealno.mozda nije imao dobrog advokata.po bilo kom zakonu se mozes jebati sa njima na sudu.elem,prica je bila vezana za komunalne prekrsaje.

tesko protiv pandura i ako udjes sa dva svedoka, tako nam funkcionise sistem. mislim cuo sam lovacke price, kao udjem ti ja doar dan sudija doar dan, i svrata ti tako napadnem pandura a sto nisi ovo, a sto nisi ono, koji je auto gospodine bio, jeste li vi to stvarno videli pandur samo cuti, onda sam ga uvatio u makazice a sto si bio sam, namerno kaznjavas posten narod, on suzu pustio. sudija kaze brao srki ocigledno nisi kriv oces kafu, ti pandur izadji.
naravno, u 99.9999% slucaja nije tako, i nemas sanse na sudu protiv pandura.

pre par godina sljakao nesto povremeno u nekoj firmi.bio lik tamo koji je dobio 2 puta istu prekrsajnu kaznu.coporativno ih popisali ispred klajdze.mislim da je bilo evropsko prvenstvo.remecenje javnog reda i mira i spokojstva gradjana.umirali smo od smeha zbog tog spokojstva.tako ih 2 puta popisali.to leto.neka zena ih prijavi misleci da su oni ti koji su tu nesto skrsili.dosla ona na sudjenje,dala izjavu,oni rekli da nisu i nista.drugi put slavili neki rodjendan,opet ista spika.sto jes jes tada su se drali.opet rekli da nisu i nista.

najveći transfer su ovi ljudi koji se pitaju kako će to majke ti zaživeti i nema bre to šanse ko će meni da...

reality check - E zabranjeno je pušenje ovde. Oki.

tesko protiv pandura i ako udjes sa dva svedoka, tako nam funkcionise sistem. mislim cuo sam lovacke price, kao udjem ti ja doar dan sudija doar dan, i svrata ti tako napadnem pandura a sto nisi ovo, a sto nisi ono, koji je auto gospodine bio, jeste li vi to stvarno videli pandur samo cuti, onda sam ga uvatio u makazice a sto si bio sam, namerno kaznjavas posten narod, on suzu pustio. sudija kaze brao srki ocigledno nisi kriv oces kafu, ti pandur izadji.
naravno, u 99.9999% slucaja nije tako, i nemas sanse na sudu protiv pandura.

Pre je išlo da ako imaš nekog u Supu (a u malim mestima nema da nemaš), kad je zakazano ročište oko kazne, da pošalju saobraćajca u pm, da ne može da dođe na suđenje, on mora da izvrši naređenje, a ako se ne pojavi, avtomatski puši karu, i poništava ti se to.

Sad više ne mere to, npr. slikaju pičke, i ne mora da se pojavljuje ne mora ništa.

Ipak, i sami znate kako je kod nas u zemlji....
https://www.youtube.com/watch?v=7ixgtNojUog

Bolje prihvatite moj stav da ne sevaju pesnice

odlicna pesma.
faca je ajs kjub

Pušača po nekoj statistici koja je skoroa bila ima manje od 30% u Srbiji.
Prema tome niste većina.
Prema tome pušite kurac. (Pun intended)

Ima ih vise a i da nema mogu nepušači koji se kao bune nesto da ga popuse, pogotovu bivši pušači koji su sada kao prosvetljenji, serem im se u usta. Ovamo jede govna da mu smetaju pušači jer mu ruše zdravlje a ima npr 130kg i slično.

Ima ih vise a i da nema mogu nepušači koji se kao bune nesto da ga popuse, pogotovu bivši pušači koji su sada kao prosvetljenji, serem im se u usta. Ovamo jede govna da mu smetaju pušači jer mu ruše zdravlje a ima npr 130kg i slično.
+1300

e žutać, jesi na kraju batalio duvan?

Nemam ništa protiv pušenja u mom prisustvu, ali mi je upiš da gledam pušača kad pizdi što ne može da zapali.

Zašto ste počeli da pušite?
Zato što ste bili ugnjetavani u srednjoj školi pa ste hteli da budete bar malo kul?
Zato što ste se zaljubili u devojku koja takođe puši?
Zato što ste posle prvog sexa zapalili cigaretu, takođe prvi put?

Ne vidim zašto bi iko ikad počeo da puši jer mu prija.

u pravu si čule!
Što pre pušač shvati da mu ne prijaju cigare i da je čist mazohista, to će pre ostaviti duvan