Prijava

мики сосиџ много сере

@proviron
a) te žene se prijave da ih neko ocenjuje, i ok im je da dobijaju mišljenje od tih likova, debilna analogija
b) ti ne daješ mišljenje, nego produženo prozivaš, što - slažem se - niko ne može da ti zabrani, ja samo naglašavam da sam ipak atkraktivnija od tebe, tako da sve te uvrede koje sasipaš meni ujedno upućuješ i sebi, sa jedno 50% jačim intenzitetom
c) lepo je što se sekiraš za moj ljubavno-erotski život, ali nisam sajtuša niti sam ovde da nađem kurca

небитна исто много сере

закључак - дебели људи много серу

ваљда јер много једу

Ma branim te brt, moras 5 puta dnevno na vukajliji da pises haha i da dovitljivo odgovaras da ne bi ispalo da si picka i da se ljutis za prozivke

Ma jok bre nikad se ne ljutim na dobre prozivke. U ostalom, imam dovoljno staža na sajtu (čak i pored ovih godinu dana koliko me nije bilolololo) i znam kako to ide za zajebancijolm i prozivkama.

одлично брт, свака част

Ti si išla na svadbu najela si se pljeskavice a ja sam jeo jučerašnji gra

http://s1.postimg.org/kguk87e2n/PBq9btw5gzrvji_BU8_Fth_IQ_r.jpg

MAJAKOVSKA FANTASTIČNO PRELEPO NEODOLJIVO IZGLEDAŠ PRAVA SI TEMPIRANA BOMBA TEBI NEMA RAVNE SIJAŠ OD LEPOTE NISU TI DO KOLENA TAKVA LEPOTA I ZVEZDA KAO TI SE JEDANPUT RODI U ŽIVOTU ALI KAO TI MAJAKOVSKA NE MOŽE DA SE RODI JER JEDNA JEDINA SI NAJLEPŠA NA CELOM SVETU NAJLEPŠA SI LEPOTICA VUKAJLIJAŠICA NA CELOM SVETU SIJAŠ OD LEPOTE
MAJAKOVSKA UVEK SE OSEĆAJ MOĆNO I OPUŠTENO JER TAKAV TALENAT I LEPOTA NEMA NA CELOM SVETU TEBI NEMA RAVNE OSOBE NI PO TALENTU NITI PO LEPOTI SIJAŠ OD LEPOTE TI SI BORBENA A BORCI UVEK POBEDJUJU ŽELIM TI SREĆNI I USPEŠNU GODINU SVI ĆE BITI ODUŠEVLJENI TVOJIM STASOM I MAJAKOVSKA JE NEODOLJIVA SIJA OD LEPOTE MIS UNIVERZUMA NAJLEPŠA SI ZA CEO ŽIVOT

miki lici malo na prijatelj milana na onim slikama ili tako nekog starog coveka

Prov nije vanserijski gadan. Ali ima vanserijski pedersku frizuru. Samo mu karirana crvena košulja fali. :*

Inače, ladno se na pet strana svađate ko je ružniji. Epski.

kao neko sa 118 kila i te kako imam kredibilitet da ti kažem da si jedna debela junica

Prov se baš razume u debele ljude, lolo.

uzgred, niko mesecima ovo nije napisao na sajtu

Ovo autobusovo

Autobuse pratim te mali samo nastavi ti i armin ste mi u top3 mlade nade sajta

A vas dvoje debeljanera(bez namere da vredjam wink wink) ne umete ni da se prozivate jbt samo se valjate po blatu(bez aludiranja) tako da bolje da odustanete

Takoe..nađite se na trošarini i udarajte stomacima, pobednik pojede ovog drugog.

Ja navijam za Prova.