Prijava

EpiIog,

Nebitna, moraš se znati igrati na forumu. Čim se igraš lobanjom drugog, moraš biti spremna na to da će se i tvoja gronik glavica odnekud izmigoljiti

Kad sam bila mala volela sam da šetam livadom. Jednog dana moja drugarica, sa kojom sam uvek šetala ugazila je u mrtvu žabu. Posle nam je jedna starija i mudrija osoba rekla da je to velika nesreća i da će se osoba kojoj se to dogodi venčati sa najružnijom osobom na svetu. Ja sam bila užasnuta!
Drugarica se odselila i nismo se videle godinama. Ja sam u međuvremenu upoznala prelepog muškarca za kog sam se i udala. Laknulo mi je, jer sam se uvek plašila da ću se i ja udati za nekog ko je ružan....
Letos sam se srela ponovo sa svojom drugaricom. A njen muž bio je toliko ružan da ga je bilo strašno pogledati. Kvazimodo jebeni. Al ono što me je posebno pogodilo bio je razgovor između nje i mog muža.
Pitala ga je kako smo se nas dvoje upoznali. A on je rekao: "Nikad nisam imao sreće sa ženama, iako sam manekenski lep, uvek su me odbijale... Dok nisam upoznao tvoju drugaricu. Možda je to zato što sam kao mali stao u mrtvu žabu. .."
:(

Mlada Partizanka
Kad sam bila mala volela sam da šetam livadom. Jednog dana moja drugarica, sa kojom sam uvek šetala ugazila je u mrtvu žabu. Posle nam je jedna starija i mudrija osoba rekla da je to velika nesreća i da će se osoba kojoj se to dogodi venčati sa najružnijom osobom na svetu. Ja sam bila užasnuta!
Drugarica se odselila i nismo se videle godinama. Ja sam u međuvremenu upoznala prelepog muškarca za kog sam se i udala. Laknulo mi je, jer sam se uvek plašila da ću se i ja udati za nekog ko je ružan....
Letos sam se srela ponovo sa svojom drugaricom. A njen muž bio je toliko ružan da ga je bilo strašno pogledati. Kvazimodo jebeni. Al ono što me je posebno pogodilo bio je razgovor između nje i mog muža.
Pitala ga je kako smo se nas dvoje upoznali. A on je rekao: "Nikad nisam imao sreće sa ženama, iako sam manekenski lep, uvek su me odbijale... Dok nisam upoznao tvoju drugaricu. Možda je to zato što sam kao mali stao u mrtvu žabu. ..
:(

Milos-88
Mlada Partizanka
Kad sam bila mala volela sam da šetam livadom. Jednog dana moja drugarica, sa kojom sam uvek šetala ugazila je u mrtvu žabu. Posle nam je jedna starija i mudrija osoba rekla da je to velika nesreća i da će se osoba kojoj se to dogodi venčati sa najružnijom osobom na svetu. Ja sam bila užasnuta!
Drugarica se odselila i nismo se videle godinama. Ja sam u međuvremenu upoznala prelepog muškarca za kog sam se i udala. Laknulo mi je, jer sam se uvek plašila da ću se i ja udati za nekog ko je ružan....
Letos sam se srela ponovo sa svojom drugaricom. A njen muž bio je toliko ružan da ga je bilo strašno pogledati. Kvazimodo jebeni. Al ono što me je posebno pogodilo bio je razgovor između nje i mog muža.
Pitala ga je kako smo se nas dvoje upoznali. A on je rekao: "Nikad nisam imao sreće sa ženama, iako sam manekenski lep, uvek su me odbijale... Dok nisam upoznao tvoju drugaricu. Možda je to zato što sam kao mali stao u mrtvu žabu. ..
:(

Ova tema postala transfer blama

е ћелт некад си био страхи трепе, кад си господарио са осталим модераторима и величинама попут џимија, корлеонеа, мрмуна, курда а сад дозвољаваш да се свако спрда и уништава ти тему

VOJVODA88
Autobuse pratim te mali samo nastavi ti i armin ste mi u top3 mlade nade sajta

Старији сам годину од тебе тако да зовите ме господине

Старији сам годину од тебе тако да зовите ме господине

зовите ме господине

https://www.youtube.com/watch?v=VN2l_gr8hDA

имам дууушу којом могу

Nije bitno koliko godina imas jer ovde na sajtu ja sam bitno mudo a ti si niko i nista kapiras

Ili kako vec ide taj post imace sam najveci haker ovde al sam vec hakerisao 3-4 puta danas pa me mrzi sada

Inace citirao sam deju genija savicevica, doslo mi.

Da ne pomisli drug pseto da sam ae njemu obratio na neprimeren nacin.

VOJVODA88
Nije bitno koliko godina imas jer ovde na sajtu ja sam bitno mudo a ti si niko i nista kapiras

У преводу - године нису важне :)

Skech ch ch xd

Ova tema postala transfer blama

+1389