Prijava

Mickey Savage

Odavno je prošlo vreme kad se na Vukajliji neko bez ozbiljnih socijalnih poremećaja ljutio na to "debeo si i ružan ko kurac". Ja da se stidim sebe ne bih komunicirao sa značajnim brojem ljudi sa sajta. Tvoju umetničku fotografiju neću da kačim, pošto kao veoma emotivan dečko saosećam s patnjom debelih devojčica u poznom pubertetskom periodu.

Aj puši kurac, ako si kačio neku sliku koja nije ona sa mis, ja ti odgovorno tvrdim da je nisam videla jer nisam bila aktivna tad. I nisam ti to rekla da bih te naljutila, nego jer ti je očigledno očajnički potrebna introspekcija, a nijedan šomi23 sa sajta ti to neće prijateljski reći

laže brt, ne treba ti introspekcija

Ja sam veoma introspektivan, ali introspekcija nije gledanje u ogledalo u bukvalnom smislu. To što imam 120 kila i nisam lep ko Manča ne znači da plačem kad mi neko kaže da sam ružan, tako da si me strašno potcenila.

Elem, ovde si se žalila na neke stvari, otvorila se previše i više je nego vidljivo da si do zla boga labilna osoba. Plus si i nedovršena ličnost, sa izraženim frustracijama i dovoljno je da malo budem pogano đubre i ti ćeš početi da tuguješ ljuto, a ja ne želim da imam na duši devojčicu koja je skočila s Brankovog mosta jer joj je debeli i repulsivni lik uspeo sjebati koncept života.

Zašto se jebeno ljutite na prozivanja sa neta.
Mene bi jedino merviralo da neko kaci moju sliku ovuda, a ovo debela si i ostale fore me ne bi doticale. Jbt naljutis se i nervoras se zbog pisanja nekog drugog vukajlijaša.

I još nama dramiš ovde i plačeš mrš jbt. Koliko puta su mene natovarili pa nisam kukao.

provirone - ne kapiram jesi li malouman ili šta, nisam rekla da plačeš kad ti neko kaže da si ružan, niti je meni bio cilj da te na neki način pogodim. samo ukazujem na nelogičnost tvog produženog prozivanja mene za izgled. da me proziva neki lep član tipa vač, ok, ali ti stvarno nemaš kredibiliteta, i to sam morala da naglasim.
drugo, ne znam gde ja to "tugujem". moj prvobitni odgovor na tvoje prozivanje je bio "lol ok" otprilike, i završio bi se na tome da niste krenuli da širite laži o tome kako sam prijavila sliku.
treće, ja mnoge stvari o sebi nisam otkrila dobrovoljno ovde, nego je midori izdelila moj fejs svima, a sve mi je na public, tako da su bukvalno svi imali uvid i u moje slike i sve ostalo, ali opet šta god, niti sam se kome žalila niti me boli kurac, i retardirano mi je što ovo moram da ponavljam milion puta

Jebote koliko je gonza vise smorilo da pise haha i odgovara na godinu dana zajebancije, ne smeta mu sve je ful zajebancija hehe, al i mene umorilo vise, a ne on mora na svaku da odgovori nesto dovitljivo, morao sam ovo da napisem da mu pomognem vise

Jebo ti mene Armine ako sam ja razumeo ovaj post. Ti to mene hvališ ili kritikuješ?

Prove ma nisi ti debeo, samo si elegantno popunjen. A i visok si vala baš, koliko beše ono...179 jel' tako lololo

jel ti curi mast iz pupka nbtn

Ma branim te brt, moras 5 puta dnevno na vukajliji da pises haha i da dovitljivo odgovaras da ne bi ispalo da si picka i da se ljutis za prozivke

gonzo nije bio godinu dana na sajtu :D

Ja stajem na stranu debele, jer je jaca od prova!

I ako je na netu mislim da je bedno prozivati bilo koga za fizički izgled.

Ja po pitanju svog delovanja na sajtu, zausta ne trebam nikakvu introspektivu. Možda sam se i pre ljutio oko nečega, sad potpuno sam mrtav ladan. Ja sam napravio tvoj fotošop jer si ti napravila moj, ja tebi - ti meni, ortački, quid pro quo (ovo sam oduvek voleo da izgovaram lol).

I tvoji pokušaji prozivanja mene na konto izgleda su samo dokaz koliko si ti frustrirana svojim. Meni čak ta legendarna ružnoća o kojoj se priča na sajtu i ide na ruku, jer ljudi očekuju kad se okupimo toliko ružnog čoveka da im kasnije bude sasvim ok u mom društvu kad vide da i nije toliko mučno. Ne kažem da se zaljube od mene, ali još niko nije bacio peglu zbog moje ružnoće. Moja ružnoća i debljina su izgubile većinu hajpa, dok se tvoji obrazi veličine bočnog krila šatora za cigansku svadbu u Bukoviku tek probijaju na scenu i verujem da njihovo vreme eksploatacije tek dolazi.

hahahahahh pa ti stvarno jesi malouman. gde ja pričam o tvojoj ljutnji, čoveče? moj cilj nije bio da te naljutim, ponavljam ti još jednom. ne postoje moji pokušaji prozivanja tebe na konto izgleda, postoji moja konstatacija da nemaš kredibilitet da prozivaš mene. ako si ti prozivao mene za izgled - prvi - onda možeš da očekuješ da ću te podsetiti na to da si jebeno gadan, i ne zanima me da li ti je neko to rekao pre, mada mogu da zamislim da jeste.

Ja sam napravio tvoj fotošop jer si ti napravila moj

ponoviću još jednom pošto izgleda imaš problem sa kognicijom:

nisam. ti. rekla. ništa. za. to.
pravi. šta. god. hoćeš.

Usraste temu konji.

Što nemam kredibilitet da kažem da si debela i ne mnogo lepa devojčica? Pa Lazanski 20 godina vršlja po izborima za Miss, Gnjata je doktor zavođenja, Deki doktorirao romske kurve; a ti ne dozvoljavaš da te ocenim?! Ok, možda nemam kredibilitet da ti kažem da si ružna/lepa, ali kao neko sa 118 kila i te kako imam kredibilitet da ti kažem da si jedna debela junica koja ni na Vukajliji neće kurca naći.

Prov posle ove svađe:

Pogođen sam kriglom u glavu. Na dočeku sam bio sa devojkom u kafani. Zapili smo se i posvađali, ne sećam se oko čega. Tačnije, ona se svađala. Ja sam se samo smejao. Rekla mi je da sam ružan i glup, na šta sam ja odgovorio da ona ima brkove i nasmejao se... Sledeće čega se sećam je da sam vezan za bolnički krevet i infuzije kako kaplje. Mala fraktura i potres mozga. Petog januara me zvala da mi kaže da mi oprašta, ali da je još uvek uvređena i ljuta i da sam na tankom ledu. "Suptilno" mi je nagovestila da će je neki poklon odobrovoljiti. Jedva čekam da joj lično uručim krivičnu prijavu za težu telesnu povredu... Nadam se da će joj se svideti.