Prijava

http://www.autumnmakesanddoes.com/wp-content/uploads/2012/01/grapefruit-whole.jpg

Koji je smisao ovog voca? Cemu sluzi? Zasto bi bilo ko odabrao da jede ovo umesto pomorandze? Da li neko stvarno uziva u jedenju neceg gorko-kiselo-(ljutog pomalo?) sto te ne napije?

Meni je ovo ekvivalentno kao da neko uzme visnje i jede umesto tresanja. Od visnji bar mozes da napravis slatko ili sok.

Koji si ti degenerik.

(ljutog pomalo?)

Ovo je odvratno i kiselo.

Najbolje:
1.Lubenica
2. Maline/kupine
3. Jagode
4. Višnje/trešnje
5. Ribizle

koji je smisao voća uopšte? sem u vidu rakije

(ljutog pomalo?)

sad sam pojeo jedan ceo gejfrut, i skoro sam siguran da osecam pomalo i ljut ukus u ustima, pored generalnog utiska kao da sam se pre 10s ispeglao.

Celte kao zdravo je brda, jebem ga

Bacio si jedno 6 franaka na to govno.

Celte kao zdravo je brda, jebem ga

pa to jedino ako ides logikom ako je gadno mora da je zdravo. tako bi govno bilo puno vitamina c

Rasni

Najbolje:

2. Maline/kupine

kako su ti bre maline i kupine isti kurac

Pa nikad ne znam jesu li maline ili kupine kad jedem.

voće je precenjeno

jedite ga samo ako je ukusno

hrpa šećera i nešto vitamina

popijte šumeću tabletu

Владимир Путин
koji je smisao voća uopšte

A da bude rodjeno. ah. plod kao sto smo ti i ja

Dobro je voce kad je dobro. A gejfrut nije.

Bolje se narokati matijević paštetom nego onim limunom što je 3 dana bio u hemikaliji da bi trajao duže.

Па који је смисао воћа које се зове клементина? Нити мандарина, нити поморанџа.
Или нектарине? Нити јабука, нити бресква.
Грејпфрут је хибрид лимуна и поморанџе (црвени грејпфрут је хибрид црвене поморанџе и лимуна). Оно што је уврнуто код овог воћа је назив - грејпфрут (grapefruit); grape - грожђе, fruit - воће. Шта је онда ово: воће од грожђа? Лудо, буразере, лудо.

Иначе прва асоцијација на ово воће је сок од црвеног грејпфрута који наводно најбоље помаже при мршављењу јер кад се попије 2дл сока на празан стомак, наводно се сагорева више калорија и масноће него за два сата на траци или у теретани. Исти ефекат има као и јабуково сирће или сок од лимуна, само је мало скупље и звучи фенси.

koji je smisao voća uopšte? sem u vidu rakije

Једна сасвим проста истина.

sad sam pojeo jedan ceo gejfrut, i skoro sam siguran da osecam pomalo i ljut ukus u ustima

Da sam na tvom mestu, uradio bih krvnu sliku.