Prijava

Pseto pišam na naciju koju je 50 godina jahao ćopavi zagorac 10 ratohučkaško govno a jahaće 15 psiho kome je ćale šiptar

A zašto mi ne planiramo šta će biti sutra? Od priče o tome šta je prije 6 vijekova samo nam krče crijeva, ništa drugo.

care kako ne kapiras da nas boli kurac za neke hrvoje i balse daj da pricamo o hrvaticama one nas vole i ne kriju to

Takođe pišam na naciju koja je najviše tripovala bratsvo i jedinstvo iako su ih do tada braća hrvati uvalili kurčinu 100 puta

Ne znam pseto, sestru cara Stefana Dušana je jebavao Hrvat

Хвала, војводо псетско, и ти си џукела, па ипак умеш да препознаш квалитет.

Мада, није само привилегија да будеш Србин, већ и да користиш српске бенефите - пре свега се односи на Милогорце - нисте Срби, нема проблема. Онда сте страни држављани и терајте се укурац. А ми их овде удомили као да су наши држављани. Што онда не важе иста правила за Бугаре, Македонце и Румуне?

Царе, докле год тај "неки тамо" лик Избосне не утиче прогресивно на моју плату и животни стандард, веруј да ме боли курац све и да је био цар Европе. Баш ми је дигао јајце што је држао пола Босне. Мени је моје јајце, тачније оба јајцета, кључна тачка одбране целог света.

takoje granjka prvo njih da oteramo i uvedemo im vize i dupli porez na imovinu bilo pokretnu bilo nepokretnu a na skolstvo i zdravstvo da i zaborave da pomisle tolko skupo da im bude

celtic
A zašto mi ne planiramo šta će biti sutra? Od priče o tome šta je prije 6 vijekova samo nam krče crijeva, ništa drugo

Глас разума

dusane imas poentu ali to je zato sto pustamo bas ovakve kakve granjka pominje da se ista pitaju

care desava se jbg njegova je sestra njegova krv, jaka i snazna krv i samo je demostrirala koliko je jaka i sposobna zena i da ne dozvoljava nikome da joj se mesa u zivot radi i da moze da radi sta oce. e sad zamisli kad je jedna srpkinja toliko jaka i sposobna koliko je jak i sposoban pravi srbin. vi to mozda ne znate ali ja sam sa kosova i metohije i znam puno pravih srba pa onda znam

Ne znam Granjka ti si urlao kad si bio suočen sa činjenicom da je Ohridska arhiepiskopija nastala iz Svebugarske patrijaršije sa sedištem u Ohridu

+ na sve što granjika reče

Царе, када не знаш, што се курчиш да знаш?
Успут, нисам урлао, то теби болест узима маха, па чујеш гласове.

Једино сам суочен са чињеницом да је плата смањена. А за лажну историју коју пропагираш и глупости које пишеш ми се само диже јајце, колико да се расхлади. Ни милиметар више.

Ви квази историчари трујете овај мучени народ да се глође око ваших сплетки и измишљотина. Гори сте олош од Милогараца и оних мајмуна што здравој деци продају цитостатике. Гадеж.

Једино сам суочен са чињеницом да је плата смањена.

Hahaaha koliko imas sada, 36780?

E jeste ovo za platu. Djevojka radi u sudu, reče neki dan

Eto vidiš, Granjka, još si ti nesposoban za išta više sem crtkanja linija katastra

Čitam danas u Blicu kaže Vuk Drašković da ako uđemo u NATO i da ćemo biti najjača sila u regionu. E sad, znam da je izdaja lik i to klasična al' da li nas NATO uopšte želi i ako uđemo u NATO oće li Hrvati smeti i onda da nas mrze?

36780 - много куме, много!

Царе, истину кажеш први пут у животу - радим оно за шта сам стручно оспособљен и ништа даље од тога. Јбг, ја нисам као ти завршио студије браће Грим и докторирао код барона Минхаузена, па да будем способан за све.

Грањка, мораш се суочити са простим историјским истинама које је Цар тако лепо упаковао. Учини то, па да кренемо даље.