Prijava

Otvaram temu da bi se oglasio velik broj moderatora koji bi mi odgovorili.
Uspehom smatram i jednim moderatorom.
Dakle, koja je svrha banova ako banujete člana na 123456789 dana zbog pretnje ubistvom. Ja uđem na njegov profil, on odbanovan. Omg ;/
Nisam za da se autori banuju, ako će se odbanovati. Nisam za da postoji ban, ako se on ukida. Moderatori, nemojte nikog banovati, jer Vukajlija nije leglo terorista, svi se sprdaju ljudi. Ali ako neko pretera, zašto ga odbanovati? Pa i tih 3 dana, 5, 7 ili 10 se da izdržati. Smešno postaje. Na listi od 10 banovanih autora 7 su odbanovani, a i ostala 3 su tu neđe.
Voleo bih iskrene odgovore, jer posle aneksije na BiH ovo predstavlja veliki potres za čovečanstvo.
Čak i ako dobijem 3 meseca za otvaranje ove teme, želim da se ne odbanujem, jer to je u tom trenutku kazna, zašto je vraćati?
Toliko!

Причекај мало стани олади и уживај у нугат чоколади шта фали бану? Он ти доноси надприродне моћи. Када попијеш банану ти постаћеш БАНАНАМЕН
http://cdn-c.whatbest.net/Uploads/Etc/3-10-2015/865483banana.jpg

priznaj da te najviše boli stevčov odban.

Kosmopolita kučko otključaj temu o Živkoviću. To nije samo sportsja tema nego i društveno-politička. Vučić finansira uništenje partizana

poljubiš malo kučku u dupe, neću da ti otključam ništa.

Мени шпајз ако може. Или још боље пушницу њам

kosmopolita
priznaj da te najviše boli stevčov odban.

Nije istina. A i zašto me fazon sad kao napadaš mene nešto boli? Ako ste ga banovali na 3 dana, čemu odban? 3 dana nije 5 godina.
Pokrenuo sam temu zbog nekog alexa, čisto da vidim zašto je banovan, neko deljenje privatnih informacija, šta znam, kad lik uopšte nije banovan. Samo kažem da je smešno.
Mislim, nije bukvalno smešno. Čak se nisam ni osmehnuo.

Banuj Stefča ahahahahaha banuj ahahahaha

Kako nije banovan na 123456789 dana

Fazon je u tome da ako se izdržavaju ti banovi neće biti aktivnih autora na sajtu. To se moglo raditi u početku kad su stalno dolazili novi kvalitetni članovi, zbog ovakvog stanja se ne sme puno banovati jer se ljudi neće vraćati.

Ajde sad banujte krajslera i nemojte ga odbanovati.

On poziva na banovanje, a debil je koji nije svraćao na sajt godinu dana dok se ne zaboravi epizoda tetrapak.

Bilo je lijepo onih par dana kad nije sajt radio.

Mogao bih malo da poljubim a malo i da našamaram to tvoje bezobrazno dupe, pa da ga napunim vrućom spermom

a debil je koji nije svraćao na sajt godinu dana dok se ne zaboravi epizoda tetrapak.

Mislio sam da sam ja debil koji nije dolazio godinu dana na sajt lolo

Pokrenuo sam temu zbog nekog alexa, čisto da vidim zašto je banovan, neko deljenje privatnih informacija, šta znam, kad lik uopšte nije banovan. Samo kažem da je smešno.

Kačio profile u čekaonici, on odbanovan a mi se sad iživljavamo nad njim i bolje mu je da je banovan.

Rasni
Ajde sad banujte krajslera i nemojte ga odbanovati.

On poziva na banovanje, a debil je koji nije svraćao na sajt godinu dana dok se ne zaboravi epizoda tetrapak.

AHAHAHHAHAH šta je?? Pronašao se pacov iz laboratorije? Koliko platiš samo da te ne trajnuju mališa, a? Proveri stolicu da nije puna korenja od sedenja.

stratimir
Rasni je ovde, ovo je moj poslednji post na Vukajliji.
Trajnovan sam na rasnom zbog kao vredjanja, a sve zato što sam rekao kaizenu da ne zna da vodi sajt. E pa hvala ti kaizene za sve promene. Zaključaj i ovu temu ispadni kul. Pozdrav ljudi, nema smisla ostati ovde kad je vlasnik ovakav.
EDIT: UŽIVAJTE

EDIT: Uživajte