Prijava

Rasni
PuppetMaster
gonzo
Лукић
Радјард Куплунг
Шоне007

Кад почиње ово!?

супер фазоне имате

Ponedeljak 01.02. 2016. Pise u prvom postu!

Најпре ће се играти квалификациони део. Групе се састоје од по шест аутора, од којих ће даље ићи само по четири. Прва фаза тј квалификације ће трајати од понедељка, 1.02.2016 до недеље, 7.02.2016.

Autor "don_brate", vidim da smo u istoj grupi, a prvi put za Vas čujem na ovoj temi. Želeo bih da se malo bliže upoznamo pre početka takmičenja.
Ja sam Krajsler, dolazim iz Sremske Mitrovice.
Imam pitanje za Vas:
-Kada ste i kako otvorili nalog na Vukajliji. Šta je tome prethodilo?

::::::::::::::::DIKTATOR MOD TIM - PRIOPĆENJE::::::::::;::::::

kad čivut opravi postere pravimo memorijalni turnir MAME KACMO

http://i.imgur.com/dlWvWjO.jpg

alidalialidalialidalialidalialidalialidalialidalialidalialidalialidalialidali
:::::::::::::::::::::::::::::BIĆE DO JAJA:::::::::::::::::::::::::::::

da bre, to direktore, odma me meći u prijavljene, ali odma!

sta kao nema vise prijave, sta ne kapiram

за крајслера: пали бре болиду

Ček grupna faza takmičenja traje nedelju dana?

Šta je ovo bre, celosezonsko takmičenje?

evo ja kao netakmičar da oplemenim temu:

politički embardo - kad redakcija blica plati milanu živadinoviću da ne dolazi kod dejana anđusa u emisiju xDD

Хахаха не бришите ове постове царски су. Дочазим чим укачим фритајм не брините ко се пријавио бићете како се то каже заборавио сам јбт претерана страна реч али не могу се сетити нешто фазон ек екл екс неам везе но неважно Радјард исто пријављен што се тиче трајања квлфкц гарипе одакле ја могу знати када ће коме налетети идеја за маестралну дефку понедељак или субота откуд знаДЕМ зато луфта дајемо махи махи махи махиналноооо јер хоћу да натјецај буде брутала и изроди квалити

ПА ХАХХАХАХА АДВОКАДО НИСИ НИ СВЕСТАН КОЛИКО СИ УБО ЈБТ

Агилни се не курчи без покрића, у топ три ће бити сигур сигурсон. А што се осталих тиче стварно немам ни благу представу. Али ако се Запата врати, биће хаоса!

Ако такмичење не почне, контам да се Агилни неће пласирати ни у групној фази од првих шест. Јебемукоље почињи совим више...