Takmicenje u strajizmima

  1. Јако ми је жао због тога, али након јучерашње манифестације самогласовања ово је било једино решење.

  2. Ма у реду је то око гласања, али је требало по четворо из сваке групе да иде даље, а не троје.

  3. Čestitke svima i poziv da i na sledecem glasovanju bude ovolika izlaznost. Izbore da i ne pominjem:)

  4. Neću da proveravam koliko imam glasova pošto je očajno odradila tabele, sledeći put nek glasove broji neko ko ima osnovno znanje iz exela. Bez uvrede, al' deca u osnovnoj bi uradila sve preko exela pa odštampala. Da ne radiš možda u kladionici u kojoj Žajk igra tikete?

  5. Glasajte za četvoro iz grupe ali troje prolazi. Vrh. Od sad samo ortačko glasanje kad se već tako prolazi.

  6. Ma pobedices i bez mog glasa, nemoj tuzan biti.

  7. Ja sam to znao i na početku takmičenja.

  8. Neće.
    Nego Primetio bih da baš od mojega brata Coe i Dekyja glasovi ne važe!!!12

  9. Hahaha loksiju neko srusio sneska loksi nemoj tuzan biti

  10. voleo bih da imam zenu kao sto je mlada partizanka pored sebe da me vodi kroz zivot

  11. Elem, ne blamirajte se jebo vas konj

  12. Iz nisi jedini koji to želi ovde!!!

  13. Hahahahaha ja se samo pitam je l' Kosmopolita znala da će Partizanka usrati takmičenje pa joj zato dala da ona organizuje.

  14. Brt nie blam učestvovati nego glasati ko Fender.

  15. Brt ja sam glasao kako su mi rekli nisam valjda lud da citam ova govna

  16. Brate procitao sam lak na obaracu kao kad od lovca zena lakira nokte i uzme pusku i ostavi lak na obaracu i sad ne vazi glas, pa ne znam

  17. Pa da mogli su i rec "kosa" da iskoriste i ona ima puno znacenja bas

  18. Nije sramota izgubiti. Sramota je kad te pobedi AnđelkoNS.
    PS: Hvala Partizanko na 8 bodova. Ti i ja nikada nismo bili nešto posebno dobri, od skoro sam i saznao da postojiš, a dala si mi maksimum :*

  19. Tebe je trebalo da bude sramota i pre nego sto si izgubio od andjelka

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.