Takmicenje u strajizmima

  1. Ako je ovako imam 104, jer na onom papiru gde imam 18 poena imam 30... :)

  2. На другом папиру имате гласове од псете, Цз, деки и још неки које нисам сабрала. јер нису учествовали. Ту се сабирање прикада са квејком који ми је некако испао са места где треба да буде.

  3. Šta moj glas ne vredi ovde?! NAJGORE TAKMIĆENJE IKAD TEMATSKI A I ORGANIZACIONO!!!

  4. Onda imam 104, a bez njih 92. U redu je :)

  5. Strašno! Znaš kad ću da vam daj plus - nikad!

  6. Partizanka, koji si ti lik jbt!

  7. Deky, ne nerviraj se, uračunaće to ona... :)

  8. Hoću da se nerviram jbt strajizne čitam eeej kao ocenjujem glasam i sad mi ona koja se juče izpilela kaže da MOJ GLAS ne važi!

  9. Neznam imali neka problena a partizanko? Reci mi da znam - Vlado Georgijev, akordi, lyrics

  10. Uvažiće ga, bez nervoze, već ako si davao glasove za defke, onda će sigurno uračunati... :)

  11. Što glasovi tome smora nisu uvaženi? Ona postoji. A zar ne idu po četvoro iz grupe??
    U svakom slučaju takmičenje prepuno malverzacija.

  12. Зашто Чеги? Шта сад није у реду? Јесам лепо поштено све израчунала, јесте хтели да ме преверите и писали са дуплих, сад ја треба да проврема јел овај деки оригинал ил је дупли од христа бога. Лепо сам написла урачунати гласови само од такмичара стим да сам се двоумила дуго да овој тројици што су слали са дуплих гласове дрмнем избацивање са такмичења. Одлучила сам да будем на висини задатка. И да достојанствено игноришем њихов безобразлук.

    А сад шалу на страну. Немојте да ме ометате више, док вас не сложим по азбуци јер ћу јопет нешто да погрешим, а четврт до дванаест је.

  13. Mlada Partizanko bez nervoze... :)

  14. Ma lik si zbog tabela. Na to sam mislio.

  15. сад ја треба да проврема јел овај деки оригинал ил је дупли од христа бога.

    Prvo, ne huli kako bi se ti osećala da neko tako tebi nešto za Muhameda to što si ti napisala rasnom za mene?!

  16. Kao sad "ovaj Deki" kakav nubara klasični organizuje takmičenja ja ne zmam, ovo nikad nije bilo vako.

  17. Требали сте онда од почетка рећи да само такмичари могу да гласају. Пратио, оценио и гласао (у пвт). Од сад па на даље никад више. Толико од мене, поздрав.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.