Prijava

Синоћ, кад сте кренули онако да избацујете дефиниције, мислила сам да ћемо данас до 12 бити готови. Кад оно застој.

Овако ћемо: из првих група испадају по два такмичара. Тако да би требали да добијемо 4 групе по 5 аутора, затим 2 групе по четири аутора и на крају финале.

Питала сам вас да ли хоћете да гласате само ви који учествујет или да и осталима то дозволимо. Мени је свеједно. Такође гласање може бити и јавно и да шаљате у ПВТ. Јавна гласања су лакша за сабариње, јер су сви некако на једном месту, али носе са собом различите калкулације (типа, е сад ти ниси мени па нећу ни ја теби).

Tajno i da svi koji pročitaju mogu da glasaju. Pozdrav

Da saljemo tebi pvt glasove_

Да, слаћете мени у ПВТ гласове.

Zašto tajno da glasam?

Ја мислим да је то ок!

Da li glasamo iz svake grupe top 4? I kad počinjemo sa glasanjem?

А биће објављено кад почне гласање.

Требало бу у среду у 12:оо - то је задњи рок, али ако буде готово раније нећемо чекати, већ крећемо одма.
Још једном молим, све који из било којих разлога желе да одустуну да то јаве чим прије.

Je l' sada kasno da odustanem, pošto mi moja politika (ne)slanja PVT-ova ne dozvoljava da glasam na ovom takmičenju?

Агилни, не мораш, ти можеш да гласаш јавно.

Ал ево овако, сви који се такмиче, а не буду гласали, добиће негативне бодове? Јел то ок?

Da li glasamo tajno?

Hoće li biti posebna tema?

Posebna tema za tajno glasanje će biti.

Gde moežmo da se svi dogovorimo kako ćemo tajno glasati?

Možemo na kafi.

Свако гласа како му одговара. Ко оће на пвт може, ко оће јавно може и то. Ако оћете можете да гласате и на чету, само ми пошаљите или окачите принтскрин.

Биће засебна тема.

Наравно да свако може увек да одустане, ја то не би волела, наравно, да се дешава, али ипак је ово једна слободна демократска држава са прозападним уређењем...