Brzo, ali nesigurno

  1. sto nije dosao radnicki

  2. Kako nije došao pa bilo bi 0-3 službeno.
    http://replygif.net/i/104.gif

  3. zvao sam je emi li u no ci ma
    zvao sam je emi li u no ci ma
    zvao sam je emi li u no ci ma
    zvao sam je emi li u no ci ma
    zvao sam je emi li u no ci ma
    zvao sam je emi li u no ci ma

  4. Zasto nije doso? Prokletstvo teme :/

  5. https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1180-8799122-1376

    Pa dobro Njemacku mu mater jebe, jeri trebam u Bec da idem da vam jebem sve
    Pu bre

  6. Bogut 6 ASISTENCIJA!!! U PRVOJ ČETVRTINI!

  7. molba zek rendolfu da udje u plus hitno

  8. moja stara cipela pola sveta videla

  9. Желим да јебем мајку Барселони што није водила на полувремену, Доелману што нике дошао у + и Зеку Рендолфу који је замолио да му на семафору пусте Ђошин наступ у Твоје лице звучи познато док остали играју кошарку. Како вас само проберем сваки пут, није ми јасно...

  10. дабогда црк'о ако још једном почнем да једем говна са лајв клађењем, залетео сам се на голден стејт као ован, шутирају 3-29 за три (еј, голден стејт!), кари 1/10, томпсон 0/8, не-ве-ра.

  11. sad mi neka baba pogleda u dlan kaze prolazis tiket danas

  12. ma brate govna su to, kad ti bre treba gol maše prazan go kad igraš o-2 svi igraju ko barselona

  13. veruj mi brate, od klađenja zarađuje samo kuća :)

  14. ja gledam pre neki dan, aris pantakraikos, aris bre jebote legendaran tim, bivši šampion imaju igrače iz portugala španije ovi neki tamo seljaci sa peloponeza i završi se 1-1, pa šta dalje da pričamo

  15. Gvozzden
    veruj mi brate, od klađenja zarađuje samo kuća :)

    Ovo jako boli kada napise lik koji je otvorio originalnu temu "Кладионица"...

  16. Gvozzden
    veruj mi brate, od klađenja zarađuje samo kuća :)

    Laboral Kuća? ;p ;) xD

  17. ajmo ls pickeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  18. real prva 0-2 znaci danas 3+
    wolfsburg prva 5+ znaci danas 0-2

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.