Brzo, ali nesigurno

  1. Cestitam i Somiju, izanalazirao je fino i nije mogao da omane.

  2. Box jesi uzeo pare? Ja jesam xD

  3. sto je najgore vecina onog sto sam analizirao jutros doslo

  4. Nisam Papo jer sam debil. Dodao sam i Šomijev predlog jebo me Bog

  5. Od sad ćemo tj ti ćeš da daš 2 para ja ću da rokam bez pitanja i u kurac

  6. Pap je l onaj ugasio stranicu od danas?

  7. Hahahaha Armin puk'o, ja zakljucio prema onom velikom smajliju da je dosao GG :D

  8. hahaha kaze armin prosao hahaha

  9. Box, seenovo me je u 16:22, ali ga nema sad. Ugasio je.

  10. možda ti život visi o ovome

  11. odoh da serem, da si se vratio dok serem

  12. Meni je idiotski da uopste udjem u kladionicu gde obitavaju oni luzeri, samo kad mi jave za namestenu utakmicu ja uplatim koliko visoko prihvate.

    Tako sam usao danas u jedan mocart da uplatim utakmicu za sutra, red unutra ko da je socijalna neka kategorija, ko da dele ulje i mleko sunce ti jebem... javaljaju mi se tu de si brate mislim se mrs bre u pizdu materinu. Ja stao u red degeni uplacuju 20 dinara oni mucenici kucaju tiket pola sata sa verovatno 400 utakmica na tiketu. Stajao 2 minuta i okrenem se izadjem.

    Uglavno veoma ste gej i najjadnija tema na sajtu.

  13. Ma i ja tako odem isto jednom u dve nedelje i uplatim na shtelu neku. Mozda smo braca :)

  14. Vučko daj neke dojave

  15. A ne znam ja to, meni taj neki lik nazove jednom u dva-tri meseca nekad cesce. Kao on zna neke namestene utakmice. S obzirom da se bavi prodajom drva na pijacama ne znam kako, ali je vise pogadjao nego sto nije. Dao mi neke Australijance fudbal sutra neki Avondejl da ce biti 4 ili vise golova. Ali nemoj mene da proganjate ako ne bude.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.