Brzo, ali nesigurno

  1. Nećemo te proganjati jbt nisi napisao da je sigurno.
    Kad god saznaš šta god dodji i ostavi ovde

  2. otkud znam, nemoj posle da neko najebe, mafija je to jebo im ja mater.. a i retko me taj zove, ne znam ja oko kladjenja

  3. Neće bre. Samo ti ostavi svaka info je dobrodošla :-D
    Al nas nemoj prcati da lupaš iz glave sad hahaha

  4. E jes boli me kurac da lupam. Necu vise nista ni da pisem ovde jebo vas picousti

  5. A zamislite samo kakve dojave vučić ima... Garant mu terzić i vazura prosleđuju sve majku im lopovsku jebem!

  6. ja verujem da osoba iza naloga vucicupederu nije losa osoba i da je sve ovo otpocelo kao sala, i sada je u odredjenoj dozi sala sega, ali se mozda malo uziveo u ulogu i poceo da smara, niko se vise ni ne cima :/

  7. Meni vučićupederu kao osoba deluje jadno, ovo što je napisao mislim da je autobiografski, neko ga je video da sedi u mocartu upao u fotelju do grla, gricka tuđu kašičicu od espresa i stiska fibonači tiket na poraz FKCZ dok mu sa prsa isparava balega, i izašao...

  8. 0:0 poluvreme
    Kako si nas prodao jebeno

  9. Hahaha i to je skroz realan scenario dekara

  10. Bufon ako danas ne primi gol mislim da rusi neki rekord star premnogo godina. Vredi ispratiti, igraju protiv Sasula.

  11. E, a lagano prošao ovaj vucicupederuov avondejl 4+, samo nije bilo u ponudi u sokeru (a ne verujem da je bilo u ijednoj našoj kladionici, to nije prva australijska), ja hteo da metnem pare iz sprdnje :)
    Kvota je bila negde oko 1.9. Eto šta opozicija radi, a vi ovde ganjate beroe mrtvi, nubare.

  12. Jos ima zute prevarantske krvi u njemu bravo vicicupederu

  13. U Australiji igra dosta fudbalera i polufudbalera sa balkana, dojave ne stizu od kengura.

  14. мишо, ја кренуо да препишем сад, ал' у сокеру готово све границе веће од ових. јеси ли ти ово плански гањао углавном играче којима је мања граница у моцарту него у сокеру па зато играо тамо?

  15. само су милеру, гисту и родригезу исте границе. и сокер се промангупирао.

  16. Да брате, планирао сам дан и по и ставио 50дин :д
    Уплатио 500дин на моцартов рачун, да имам за викенд па одиграо успут један за вечерас. Пре тога одиграо 5 тикета у сокеру евролигу лоло.

  17. и сокер се промангупирао.

    Јесу матер им јебем. Играм баскет код њих само зато што имају више играча у понуди, асистенције и скокове. А и важе се продужеци када играм мечеве, што је кул скроз.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.