Brzo, ali nesigurno

  1. Barsa iz keca i tríplus može i da Ars daje gol dobri su na strani
    Bajern jbg, pitanje koliko će dobar bunker biti pa nemere da se predvidi ali se pobeda domaćina ne dovodi u pitanje

  2. Javor ga dade u sedmom minutu, karajte me još i na ove pilićarske tikete.

  3. Dibala ne igra, lik sam vuce juve celu sezonu. Kec ko kuca

  4. Dibala Dibala za sve ti hvala

  5. Obe ls idu 1-1&2-4

  6. De sam ja nasao nelog viktora ruda iz niznjeg novgproda da igram plus hahah pa degenerik sam jebeni, ode prelijepi tiket sa laganom uhvacenom kvotom 2,1 na dinamo

  7. Stevice, reci ti meni oko onog sokera, ako imam nalog na fantasy nova, taj sajt se sinhronizuje sa novim sokerovim sajtom i onda zbog jmbg ja moram da koristim taj nalog, odnosno moram svaki put pare da uplaćujem na Drka?

  8. Verovatno, nisam još proveravao. Ali verovatno ću podići pare koje imam sad na Maksbetu i uplatiti kod njih kad već daju bonus. A i mnogo jedu govna u Maksbetu sa granicama i kvotama na poene igrača.

  9. Pa ja koristim planetwin, odnosno tamo imam pare i granice kod igrača su relativno dobre, ali npr za nba nemaju asistencije i skokovi, a isto i za evroligu je siromašna ponuda u te dve kategorije, pa se razmišljam da isprobam soccer

  10. Soker najjači je online sig

  11. Mislim da ni u sokeru nemaju ponude za asistencije i skokove.

  12. Bajern X-X
    Barsa 1-1,3+

  13. planetwin nije loš, možda čak i najbolji sajt za online klađenje u Srbiji

  14. inace ne igram LS ali kontam da veceras idu sigurne pobede na obe tekme (pobeda bez primljenog gola)

    i nba jedan rekreativan tiket za veceras

    bradley vise
    ibaka vise
    horford manje
    rondo vise
    curry vise
    afflalo manje

  15. Dupla pobeda možda al da gost ne daje gol pa kolega nemoj da se zajebavamo

  16. Planetwin mi je sasvim solidan, osim sto nekad ne prihvata sing zabačenih liga. Bonusi su dobri, a bilo bi jos bolje da novac dobijenog tiketa odmah stigne, treba mu 15ak min.

  17. da, isplata nba tiketa se ceka i vise od 15 minuta...ali kao sto rekoh, za nase standarde koji i nisu nesto visoki, planetwin je sasvim pristojan..

    naravno ako su vam ulozi veci od prosecnog uloga u srbiji, planetwin zaobilazite u sirokom luku, to se podrazumeva