Brzo, ali nesigurno

  1. Sto se golova tice jedno vrijeme sam jurio nize engleske lige gg3+, na 5-6 meceva bude kvota oko 35. Dalo je rezultate u startu, naravno kasnije sam poceo da pogadjam sve manji broj parova pa sam batalio. Cesto bude nekih 7 od 12 utakmica sa rezultatom 2:1 ili visim.

  2. ako neko ima jednu kucu i zeli da dobije 1.15 kuca neka stavi sutra na zvezdu
    to vam je siguran par od mene

  3. Шарић 10,5+
    Билан 14,5-
    Принтезис 13,5+
    Цирбес 13,5+
    Милер 13,5+
    Јовић асистенције 5,5+

  4. Принтезис иде на Јанкунаса, неће се много наиграти против њега, зато нисам смео да га играм, мада не значи да неће доћи. И Милер није сигуран, ем не игра баш најбоље на страни, ем иде на Кузмана. Ово остало делује фино.

  5. шоми ако ћемо реално могу да забодем 6/6 а могу и 0/6 што кажу лопта је округла ево рецимо аркан види билана преко а ја испод јер ценим да ће да одмара играче Мршић

  6. Oće odmarati to si lepo rekao al će za 25 min dati ovo

  7. Хахах бох а признај да ни не знаш против кога игра цедевита џд

  8. ви и даље гурате само плусеве?
    #сиротиња #каква је паштета #и шта кажеш, на позитивној си нули

    http://i.imgur.com/xqsJJdD.png

  9. Austria (Am) - Amstetten - gg3+
    Horn - First Vienna - gg3+
    Jong Ajax - Jong PSV - 1+I,2+II
    Sparta Rotterdam - Sittard - 1+I,2+II
    Telstar - Dordrecht 4+
    Fram - Keflavik 4+
    Haukar - Grindavik 1+I,2+II
    GO GO GO

    kvota predrkana, milioni u dzepu

  10. Нелсон и Симон минус, Кинзи и Штимац плус

  11. Sta radi cedevita ovo,koji moj

  12. ne brinite izbacicu ja NBA za nocas, pa cemo svi povratiti pare..

  13. (Izijem kurac) je ekvivalentno sa (Izijem jebe).

  14. sto meni tvome tati tako da se obratis

  15. Nemojte da se svađate, joooj šta nam radi ova kladionica, udario brat na brata, al biće sve u redu, vratiće se Nikolas.

  16. Bolje bi mu bilo da pozuri, dao sam neku crkavicu na online. Svescu to na nulu do njega puste iz kazamata.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.