Brzo, ali nesigurno

  1. Uranio zoru prevario???

  2. uranak odgovara
    valjda ne bude kiše :///

  3. Dobar dan da li te ovo brzo, ali nesigurno tema?

  4. Za ovde ili za poneti zelite da vam spakujem?

  5. Stavite kocu u drugu kesu od pljeke da pljeka ne ugreje kocu ok?

  6. E imam pitanje jedno pomoć mala mi treba ako ti kume nije problem

  7. jebem ti čelzi! :@ p/k2 3.45 i jebeni slobodan udarac :-@

  8. Fabregas ga dvaput uvalio fejsklineru hah

  9. Ово имам за вечерас:

    Будућност 2
    Луваву 15.5 +
    Марић 9.5 +

    марић ми је зицер за једно 16 поена, иако сам и у прошлој утакмици очекивао да убаци толико, сад већ будућности гори под ногама, желеће више "сигурнијих" поена, мислим да вечерас мора да дође. а прошли пут је узео чини ми се 7 шутева, и то у првом полувремену 3/6 гађао, и стао на 9 поена. алтернатива би могао да буде никола јанковић, прошли пут су их убили пикенролом, ако би дао и које бацање - лагано, ал' ми марић делује сигурнији избор.

    лувавуа сам ставио јер мишко прича да долазе неки силни нба скаути да гледају утакмицу, па сам се двоумио између њега и загорца, те одустао од загорца јер их је натрпао у прошлој, сигурно ће више пажње њему да посвете сад. луваву прошли пут у једном тренутку имао 1/10, тако нешто, тешко да ће баш опет да засере толико, нарочито јер ће се наложити због скаута.

    а двојка... не верујем да мега може двапут да тресне будућност, а лепа квота, 1.6... што наравно не значи да нећу навијати за мишкове пулене.

  10. Bratine iz Lestera ispostovale maximalno.

  11. Uvalio mi ga propisno :@

  12. IMAL KOG SOKEROVCA ONLINE?

  13. Kako se aktivira bonus račun jebeni?

    IZMAŠO SAM SVE DANAS U PM

  14. Inače sviđa mi se sajt, prešaltaću se na Soker vrv.

  15. Prodao si gospodu iz mocarta eh...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.