Brzo, ali nesigurno

  1. Bolje kladionice imate u bosni hahahaha

  2. Makarone bolje kladionice imate, jača ti kvota nego Psetu

  3. Jeste, i ja na poluvremenu

  4. haha truć pa to svi znaju

  5. haahhaha bolje 100 puta

  6. па да, у суштини ти добитак зависи од тога да ли си одабрао најмање играног пса, тј. пса који ће најмање пара узети кладионици

    нисам то хтео да кажем, није толико просто. али не знам да ли ме навлачиш да објашњавам даље, јбг.

  7. Расни мисли да постоји неко место где се одржавају трке керова без престанка.

  8. Ja brate igram laki siks vrlo cesto i budes u plusu mozda 3,4 marke dnevno ako igras 20ak kombinacija.

  9. Na svaka 2 dana lipse po jedan ker nemere vise jbg

  10. Brtpre svake trke imas br trke mesto i vreme trke. U socijanim kladzama sve trke iz 2012-e hahaha

  11. Inace na tom sranjima dobijaju samo oni sto se slepaju uz neke koji pucaju gomilu para, kao i na ruletu

  12. Poker igrajte jbg

  13. Groblje pasa trkača
    Kažu svaki dan preko 50 ih dođe na vječni počinak
    sve za korist kladionice i para
    tuga jebena
    http://www.museumofwonder.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/coon-dog-cemetery.jpg

  14. Ne brate nego sam cuo da im sistem se nekad sjebe u bet lajvu, vise puta su ponistavali. Npr u Banjaluci je 123. trka danas, a 125. je u Trebinju, sjebe se sistem nešto. Pa da namirišemo kome kasni sistem i koliko vremenski.

  15. a jebem te baš, sve sam digo sa računa ;o(

  16. pratim te nikolase o/

  17. sve sam pukao sa racuna*

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.