Brzo, ali nesigurno

  1. Možda čak igrati iz 1 u 1.
    Ili dp 1

  2. Beži bre mungose maleni

  3. Mnogo prica o jadnosti Srbije, rezultat mi smrdi na 1:1 ili nesta slicno bijedno.

  4. Cekaj,a kada se to igra i ko igra?

  5. Играње фудбала није опција. Не играј фудбал.

    https://pbs.twimg.com/profile_images/510851866230394880/mx4kg1zm.jpeg

  6. Portugesa - caracas - 4+

  7. Pantjera, nabavio sam neke pare pa odoh kasnije da stavim 7+ na islandajne fina je kvotica.
    Ako je doslo prosli put moze i sada doci.

  8. Cekaj jel to island uposte? Nema u ponudi.

  9. Ovo će biti zajebano;; pazi ja ti preporucujem ovo

    poljska 1
    Arkanes - Rejkjavik - 4+
    Portugesa - caracas - 4+

  10. Imam ponudu kod sebe ali nema Island uopste.

  11. Aaaaa našao sam.

  12. Rejkjavik 7+ kvota 10.

  13. To ću ja da stavim na 200.

    Drugi tiket će biti
    Arkanes - 1+I,2+II
    Portugesa - takođe
    Meracates - prato - gg3

  14. Dodaj nanneku siću i Francuski rukomet sve kečevi.

  15. Ovaj sa planetwina mi se ne javlja lik jbttt da mi ubaci lovu, a ne javlja mi se ni ovaj za crtu, a osećam.da.ću da nabodem dobro.
    Trenutno sam studentska sirotinja , ostalo mi 259 dibara, na kraju ću da odigram po 30 dinara dva tiketa xd

  16. Idem da im.jebem kevu sa 30 dinara, salkem dobitne tikete vamo spremite lovu i kurve

  17. Predlazem ti da kolumbiju proskocis ovaj put, cak i puke kecheve jer vrlo lako moze biti 3,4+ S nekim debilnim rezultaton. Pozbati su po paprikama

  18. Mozes odigrari egipćanen3+

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.