Brzo, ali nesigurno

  1. Саторански асистенције 4.5+
    Перпероглу 9.5+
    Доелман скокови 4.5+
    Ханга скокови 6.5+

    http://cdn1.theodysseyonline.com/files/2015/07/18/635727911644079425785874251_tumblr_neu91jWvLU1tsr88xo1_500.gif

  2. Eo egipćani se već pune
    A islandjane, cileance, uvek 2+I

  3. Portugesa - caracas - 4+ kvota je predobra, 4.00, treba lepiti crvenu, a problem je sto samo treba da se načnu, kad krenu golovi, ne staju.

  4. Moldovau21 - Belgiumu21, 4+ kvota 2,45
    Lepite to ljudi alo

  5. Ekstra malo nam je bio rasni, sad i panćera na temi.

  6. ПАНЋЕРА
    Portugesa - caracas - 4+ kvota je predobra, 4.00, treba lepiti crvenu, a problem je sto samo treba da se načnu, kad krenu golovi, ne staju.

    ispratio sam te sa tri stotine dvadeset dinara

    dio dobar je panc.
    panc>krajsler+rasni

  7. Dio, što nema tvojih tiketa u poslednje vreme?

  8. hendikep na poljake nocas protiv vas

  9. SRBIJA DOBIJA 5:0 POLJAKE
    BOG JE SRBIN, MI SMO NEBESKI NAROD
    KOSOVO JE BILO I OSTALO SRPSKO
    SVAKO KO IGRA NA POLJAKE ILI NA IKS NIJE SRBIN PRAVOSLAVAC I NEKA GORI U PAKLU SA BEZBOŽNICIMA

  10. SVE NEKI SRBI NA TEMAMA O GRANICAMA I MUNGOSIMA A OVAMO IGRAJU PROTIV NAŠIH
    PA PIČKE ZNAČI PRODALI BI VJERU ZARAD 20 MARAKA
    NE IGRAJTE NIŠTA ILI NA NAS IGRAJTE PIČKE PRODANE

  11. POGLE RASNOG, OVAMO SVE KAO SRBI OVO SRBI ONO, PLJUJE NA ONE KOJI NISU SRBI, A HOĆE 3 MARKE DA STAVI NA POLJAKE PROTIV NAS
    ZA 6 MARAKA BI NAS PRODAO 6 JEBENIH MARAKA

  12. DA SI SRBIN KO STO NISI PRICAO BI U DINARIMA A NE U OKUPACIONIM MARKAMA.

  13. RASNIN OBRAČUNAVA U MARKAMA, JA OBRAČUNAVAM U ZLATU, JEDINOM SRPSKOM NOVCU, DUKATI I ZLATO
    KAKAV KURČEV DINAR, VALUTA ZA KURČENJE PUNOG DŽEPA NA SPLAVU, A ZAPRAVO JEDVA ZA POLOVNOG SAMSUNG GALAXY YOUNGA

  14. Koji je uzet na 36 rata u Telenoru

  15. александаркг
    Dio, što nema tvojih tiketa u poslednje vreme?

    Retko ja i kačim tikete. Kažem nešto što mislim da je 100% sig. npr. Čuka-Paća GG što sam rekao i sl.

    Generalno prošli vikend bolje što nisam kačio, a pre toga sam dobijao, pa zato nisam kačio haha.

  16. Pratim Nikolasa i uzimam ponešto od Šomija.

  17. Hvala lečki na ukazanom poverenju.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.