Brzo, ali nesigurno

  1. Јокић 10,5 +
    Редик 17,5 +
    Рондо 11,5 +
    Метјуз 15,5 +
    Кари 26,5 -
    Гортат 14,5 +
    Хауард 14,5 +
    Новицки 22,5 +

    Нек дођу 4, бићу задовољан. Претходне две ноћи сам радио овако и већ сам на пола пута од откључавања бонуса, а нисам у минусу.

  2. POKLON KVOTA:

    Nebojša Stefanović ministarstvo unutrašnjih poslova - 2,00

    Ivica Dačić ministarstvo spoljnih poslova - 2,50

    Roknuti singl što više para, ovo bi trebalo da dođe po svim istraživanjima. Naravno opet može da se desi nešto nepredviđeno.
    Odigrati singlove odvojeno, za svaki slučaj.

  3. Стеван

    Јокић 10,5 +
    Редик 17,5 +
    Рондо 11,5 +
    Метјуз 15,5 +
    Кари 26,5 -
    Гортат 14,5 +
    Хауард 14,5 +
    Новицки 22,5 +

    нула од шест засад хахахах

  4. ma pusi kurac. ja se sa svima trudim da ispadnem maksimalno korektan jedino ti se glavonja nasao da me provociras. cimam se ovde vec nedeljama unazad objavljujem tipove, analize, info nekad prodje nekad je losije ali trudim se koliko mogu i umem. a sta ti radis seronjo? ovo je poslednji put da mi se ovako obracas u javnosti jer sledeci put cu ti naci adresu preko ip i slomiti sve zube majmune krezavi ti si nasao nesto da mi seres...

  5. take the points tonight when okc visits tor

  6. машите појенту треба минусеве да јурите а не плусеве, плусеви су за дефке

  7. evo jedna dobra akcija za vas klošare

    Osvoji Samsung Galaxy S7 Edge
    Poruka
    Poštovani korisniče,

    Obaveštavamo Vas da u periodu od 01. aprila do 25. maja 2016. godine planetwin365 nagrađuje svoje najvernije avansne korisnike.
    Avansni korisnici koji u ovom periodu kreiraju najveći broj nedobitnih tiketa sa kvotom 3.65 i više, osvajaju vredne nagrade:
    1. nagrada - Pametni telefon Samsung Galaxy S7 Edge
    2. nagrada - Tablet Samsung Galaxy Tab E
    3. nagrada - planetwin365 fudbalski dres

    Takođe, još deset naloga koji ispunjavaju zadate parametre dobijaju planetwin365 poklon paket.

    Sa nama ste uvek u igri! planetwin365. Jedna strast. Sport​.

  8. šta li su planet win poklon paketi kad je dres treća nagrada, znači gore od dresa, blokče olovka i šolja za olovke :)

  9. Šta, dres ovaj planet vinov? Pa to dobio na nagradnoj igri tamo u kladži
    http://i.imgur.com/9XImSBa.jpg

  10. daj link brt gde si procitao ovo, ne verujem ti

  11. znam samo jedan lik ima zippov upaljac od planetwina
    radnicima daju kisobrnae solje ranceve neka sranja da odaberu, mozda je nesto od toga cetvrta nagrada dobra je solja

  12. dobra šolja uvek vredi

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.