Brzo, ali nesigurno

  1. Odigram 2 tiketa al nemere bonus da se otljuca. Kakav nelol
    Ionako će da dodje

  2. am ol about det bejs det bejs bejs nbsj HFDf

  3. ako neko ima bolju pesmu neka stavi ovde eto slobodno

    https://www.youtube.com/watch?v=6K3H_b3Cn2s

  4. Kinsi mi srusio tiket za pola kosa xd

    Truc kalates nije bio minus?

  5. o majko mila kakva su ovo africka plemena u ponudi

  6. Уђем јуче на фантазинова и саставим тим после месец-два паузе на бесплатном турниру где првих 10 добија по 200 динара оног турнирског новца. Раније је то могло да се користи само за друге турнире на којим се плаћа учешће, а сад су ми те паре додали на стандардни рачун у Сокеру, што значи да могу и да се кладим с тим парама или да их подигнем.

    http://i.imgur.com/G3Yc4Ym.png

    Има бесплатан турнир и за вечерашњи НБА, препоручујем да потрошите 5-10 минута на склапање тима.

  7. плс добијам паре за довођење нових корисника

  8. Zaustavite se tu gospodine!

  9. stevo ja sam bio preksinoc prvi na tom frirolu takodje nisam odavno igrao..medjutim sinoc udjem 2x na onaj 10k din gtd...i ne kesiram jer nije mi igrao Knight

  10. bruk lopez- prva cetvrtina 2 poena, 7minuta pre kraja meca 12 poena, mec zavrsava sa 23 pa pisam ti usta zivote smrdljivi, da sam ga cekao plus kurac bi ovako bilo ma ajde bre

  11. šta ti je igračina :D

  12. bobi nzna nista ko kurac

  13. армине брт протеклих пар месеци после сваког викенда сутрадан видим твоје постове на кладионичарским темама фазон пре 14 сати и сл. како кукаш и проклињеш судбу клету, све паре бацаш у неповрат, пропусти да одиграш пар тикета и уместо тога клабингуј за промену и осети живот, бринем брт убиће те клаџа

  14. Neće brt pre neki dan je dobio dva prsta nazad

  15. slazem se skroz brate, ali,.. ali...

  16. kolko si ti sirok u ramenima somi a kolko armin

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.