Brzo, ali nesigurno

  1. nisam vas pratio prethodne postove ali Hjuston ide u X ili dobija na liveu

  2. Finiks iznenađenje

  3. Hjuston ide u X ili dobija na liveu

    evo necega:

    danas sam hteo da odigram u mocartu 1i+ Hjuston-Oklahoma i 1i- Lac-Washington. Obe kvote na tu kombinaciju su po 4.60.

    1 na HOU je bio 2.50 poeni su standarno 1.85. 2.5x1.85 jednako 4.60

    1 na Lac je bio 1.75 poeni su standardno 1.85. 1.75x1.85 jednako 3.23????????????????

  4. Dzankee idol mladih koji žele sve i odmah

  5. Прошао сам и ја синоћне играче, уз ту разлику што сам окачио тикет пре него што су почеле утакмице.

  6. Да мало разбијемо наводни малер теме, чуј ти њега

  7. брт, кренули сте да добијате. стварно као да вам је неко баксузирао раније.

  8. Truc sto me nisi ispratio onomad za kalatesa minus cekam mesec dana da te pitam ok?

  9. ja sam uzeo na fantaziju sinoc 200 din

  10. Truc sto me nisi ispratio onomad za kalatesa minus cekam mesec dana da te pitam ok?

    хахаха, а ја играо плус из ината и да сам погодио свратио бих на тему сигурно. у праву си био, дали су границу на којој је играо целе сезоне, а ови су се у међувремену мало појачали и имају више опција у нападу. али има то нешто у човеку што га вуче да промаши и изгуби паре.

  11. izijem flips

    ja sam uzeo na fantaziju sinoc 200 din

    Честитке. Ја синоћ састављао тим у аутобусу и кад сам кликнуо на "пријави", онај прозор што искочи где треба да потврдим преширок за телефон и проклети "ОК" гумб ми је био ван домашаја. Наједио сам се.

  12. јеси пробао да окренеш тел за 90 степени?

  13. Да, али није помогло. Дугме "одустани" је било на екрану, дугме "ок" је било негде поред екрана.

  14. mene su c.zvezda fenerbahce i sevilja zafrknuli za 8000 RSD i to mi je tesko palo

  15. Стеван
    Прошао сам и ја синоћне играче, уз ту разлику што сам окачио тикет пре него што су почеле утакмице.

    ех, а држао сам твој пост отворен у новом табу с намером да препишем, и заборавио после, ништа нисам ни одиграо. чекам још ово ЕЛ коло да испоштујем и то би било то. евентуално можда пљуснем јединицу на псж да испратим фудбал и то је.

  16. немој лагати брото

  17. Стеван
    Ја синоћ састављао тим у аутобусу и кад сам кликнуо на "пријави", онај прозор што искочи где треба да потврдим преширок за телефон и проклети "ОК" гумб ми је био ван домашаја. Наједио сам се.

    Kladim se da je u pitanju windows phone.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.