Brzo, ali nesigurno

  1. Hahah pa sami sebe pokopavaju

  2. Stec kad ga rotiraš onda možeš da povučeš tiket u levo i da ti izađe potvrdi dugme.

  3. можда му је врх тикета ван екрана зато што му телефон није и довољно висок?

  4. imam 500 din da ulozim zeleo bih da napravim 1000 ili 1500 din ako moze predlozi tipvoa

  5. Igraj kladionicu kvota 2 ili 3

  6. da
    i ja sam tako razmisljao pa me interesuje da li imas neki tip da mi predlozis mozda za danas
    ili vise tipova pa da bude 2 3 kvota

  7. Dionysio

    Stec kad ga rotiraš onda možeš da povučeš tiket u levo i da ti izađe potvrdi dugme.

    Покушао сам, није хтело. На ПЛ фантазију кад кликнем на играча, могу да померам тај прозор што се отвори, овде не. Нисам сигуран баш да може и на андроиду!

  8. Sto ne bi dosla ova Tondela na kvotu 18?

  9. Levandovski strelac- 1,9
    POKLON

  10. Čak i da klikneš "pošalji", neće ti prihvatiti tiket.
    U Sokeru je max 50 000 po tiketu. Apsurd je da možeš da odigraš istih 20 tiketa po 50 000, a da jedan od 100 000 ne mereš.

    *možda su skoro promenili, do skoro je bilo tako.

  11. U Sokeru je max 50 000 po tiketu. Apsurd je da možeš da odigraš istih 20 tiketa po 50 000, a da jedan od 100 000 ne mereš.

    pa nije baš apsurd jer niko ne može da zabrani meni i tebi da odigramo isti tiket, a verovatno kada neko uplati 500e na određeni tip kladionica smanjuje kvotu

  12. Bajern- Benfika

    Tačan rez 4:1.

  13. их, баш 4:1. а може да буде било који резултат.

  14. Kvota 8, staviš 100 dinara, opariš se. Sutra tih 800 staviš na Real i 3+

    Imaš 1200

  15. Oćeš opkladu. Ako bude 4:1 odabereš mi 2 postera. A ako ne bude ja odem u ban dan.

  16. Oćeš opkladu. Ako bude 4:1 odabereš mi 2 postera. A ako ne bude ja odem u ban dan.

    Hahaha Rasni jebote lebac, štaje za tebe jedan dan banije.

  17. Midlzboro 1
    Brajton X
    Bolton 2

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.