Brzo, ali nesigurno

  1. Kakva je bre ovo sprdnja od bostona

  2. Добро, бар сам то погодио. А сва три играча пребацили границу, стварно имам редак таленат.

    http://i.imgur.com/cynlNkP.png

  3. Ladno preokrenuli hahah

  4. 60 poena Brajant lol

  5. rekoh ja 50+ će da ganja

  6. Hahhahahhau odvratni govnjivi Dalas, kakva šaka jada majku im jebem

  7. Ukoliko želite da večeras u 22h okačite ovaj gif:

    http://static.tumblr.com/f20418d4dac3303f5653efc4a178f44a/905zxhy/iQEmjbvys/tumblr_static_tumblr_mjatuzs0lg1rb4km6o1_500.gif

    ispratite Šomija23.

    Kinsi 10.5+
    Dangubić 5.5+
    De Kolo asistencije 5.5+
    Slukas 8.5+
    Rejes skokovi 5.5+

  8. управо сам дошао да те проклињем што те нема с тикетом, хвала мишо мој!

  9. ништа ми се ово не свиђа, боље да ниси долазио.

  10. Jović asistencije 4.5 granica, i to se mora probati jebeš ga. Hajns plus isto. Kontam da će nas danas De Kolo nakantati fino kao Teo onomad.

  11. Рејеса ћу да ти узмем, за јовића се слажем, а и хајнс би требало да пребаци лагано.

  12. Дам му добитан тикет он узме једног играча. Ех ко последњи изађе нека угаси свијетло.

  13. Kinsi 10.5+
    Dangubić 5.5+
    De Kolo asistencije 5.5+
    Slukas 8.5+
    Rejes skokovi 5.5+

    Ovo mora doći da jebe rak raka! Kolika je ukupna kvota?

  14. Дангубић ми је најсумњивији, брзо улази у проблеме са фауловима, мада га играм стално и увек испоштује.

  15. Naš najbolji šuter ili u top 2 sig

  16. U svetu u kom se Džordan nije rodio.

  17. Не бих да баксузирам, ал' мени се ту најмање кинзи допада, редовно је на тој граници од 10-11, истина гудурића нема па игра и више него до сад, а с друге стране жалио се на неку повреду ока, а опет, може да крене очајно са шутем како зна, јесте бржи од курбанова, а деколоа заболе да се цима претерано у одбрани, ал' шта знам.
    А за нанда је реално да пребаци 5.5 асистенција, ал' опет, нешто мислим да ће нас он сад натрпати уместо теодосића, а да тео асистира више, мада у сваком случају би деколо могао у плус и са поенима, и са асистенцијама и са скоковима.
    Мада можда и препишем све јер сам иначе дудук за играче ових дана, колико год лупао главу.

  18. Ово иначе имам:

    Шахтјор х-1
    Ливерпул гг и 2-3
    Севиља 1х и пп0-1
    Виљареал х2 и 0-3

    а ово планирам:

    Фенер 1
    ЦСКА Н1 и +
    Рејес скокови 5.5 +
    Јовић асистенције 4.5 +
    Теодосић 17.5 -
    Воронцевич 9.5 +

  19. Shomy23
    Дангубић ми је најсумњивији, брзо улази у проблеме са фауловима, мада га играм стално и увек испоштује.

    :D
    4 minuta 3 faula :D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.