Brzo, ali nesigurno

  1. Armine da si igrao na Pardubice prosao bi. 2:39
    https://www.youtube.com/watch?v=shy7_V4g5cY

  2. ladno pardubice jebene hah

  3. Džejms 9.5+
    Vilijams 13.5+
    Feldin 6.5+
    Burusis skokovi 8.5+
    Gist skokovi 4.5+
    Hanga asistencije 1.5+

  4. Bravo momcino

    Djoks Stajl
    Feldeine -6.5
    Tomic +9.5

    pre 6 sati

  5. je l može neko da mi kaže provereno kako funkcioniše onlajn u sokeru? kao u mocartu, ili stvarno mora da se podiže tiket koji prođe?

  6. Uplatiš sa računa, kad dobiješ pare se vraćaju na taj račun. Možeh ih podići a možeš igrati sa njima opet što svi radimo i to je to.

  7. Sve normalno, beni. Čak nema više ni onog odeljka, posebnog dela računa, kao na starom sajtu, gde je dobitak bio zamrznut neko vreme po prolasku tiketa, pa posle prelazio na glavni, sad leže odma' na regularni, i to ne prođe ni par minuta po završetku meča, što je do jaja.

    Samo da znaš, ona promocija s bonusom je istekla, ako si zbog toga hteo, sad najavljuju nove, valjda će biti uskoro.

  8. Kg, jesi igrao lajv? Koliko brzo legne na racun kada prodje live tiket?

  9. Penal za Partizan? Kvota?

  10. noric pogodi stativu, sanderlend odma kazni ma jebite se govna

  11. Penal za Partizan? Kvota?

    Za Gayija je bila 3...meseca.

  12. PuppetMaster
    Kg, jesi igrao lajv? Koliko brzo legne na racun kada prodje live tiket?

    играо, релативно брзо, да те не лажем сад, мислим да нема разлике кад се кладиш на коначан исход уживо, кад се кладиш на нешто у току игре - који минут дуже (мислим, не пратим баш кад ми лежу паре кад играм уживо (сетове, четвртине у баскету и то) пошто имам много велику гомилу на рачуну па не бринем да ли ће сад или за 15 минута или за 3 дана xD )

  13. u aplikaciji rezultati.com iskocila mi dole reklama da vratimo penzije zaokruzi dvojku, pa zuti majku vam jebem nista vam nije sveto

  14. Samo da znaš, ona promocija s bonusom je istekla, ako si zbog toga hteo, sad najavljuju nove, valjda će biti uskoro.

    ma jok, jebe mi se za bonuse i za te odvojene račune i ostalo. popizdeo sam sinoć, ponovo me jedna oborila, deseti put u zadnjih 20-ak tiketa i to opet poslednja tekma. i to sam sve tražio neke male kvote da vežem sa dvojkom na barsu i opet kurac, odigram st polten 1+1, završi 0:1. i reko to je to, menjam kladionicu nabijem mocart na kurac i ostalo šta se kaže kad si nervozan. ali danas je opet lenjost pobedila - mrzelo me da odem do sokera da vidim kako i šta i na kraju odigram samo nba u mocartu. govedo, i ne treba da prođem nikad

  15. igrajte hauarda + skokove ako ima gde u ponudi. ja igrao:

    kari 31.5+
    bogut 5.5+
    milsap 18.5+
    hauard 13.5+
    gsw 1&225.5-

    još predloga:

    grin 13.5-
    harden 30.5+
    krauder 14.5+
    atlanta up 204.5+
    probao bih na indijanu čistu 2

  16. udinese chievo 3+
    West hem 2

    na 200 uzimajte lovu

  17. I meni Vest Hem vuce na 2.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.