Brzo, ali nesigurno

  1. Dajte loptu Maciulisu kreteni

  2. јебем ти мачилусе мајку шугаву

  3. два шута промашује дегенчина

  4. како ми прелеп тикет сјеба говнарчина

  5. ovih dana se vise isplati igrati par/nepar na basketu ili grcki kino nego ove kretencine mediokritetske iz evrolige vise/manje. slepci.

  6. Ala je Siti sjebao raje.

  7. barsa osvaja juroligu

    alex abrines brat moj 54poena u finalu

  8. dzankee daj 2 para NBA da stavim 1000.

  9. dzankee daj 2 para NBA da stavim 20 maraka

  10. http://vukajlija.com/forum/teme/69443-brzo-ali-nesigurno?strana=226#post_3491672

    хахахахахх ниједна јебемти џД

    и посебна захвалница панатинаикосу што ме је истресао из гаћа и салету нарочито са оном реченицом упућеном шпанским новинарима: "можда ћу звучати арогантно, али видимо се ускоро (у петој утакмици)".

  11. nema nista toliko sigurno za veceras...ja odigrao 6 tekmi sitan tiket neki cisto da ispratim...

    horford vise
    korver vise
    thomas vise
    kawhi manje
    barnes manje
    parker vise

  12. makaronac, nemam 2 sigurna para ali imam preporuku za tebe. radi se o filmu big short...sjajan je...imas u onom postu napisah izraze neke osnovne iz ekonomije da se ne bi zbunio dok gledas film..ako ti nije jasno nesto pusti pvt

  13. vidio sam ono od prije neki dan, o vas jebo ćaća ludi :DD

  14. nisam siguran bas papate

  15. Погодио сам само Датомеа од четворице, очајно ми иде у последње време.

  16. gol bolonje za isplatu... PA STA
    bice zena bice para samo nece ovih godina vise nikada

  17. armine daj mi neku tekmu kvote 1.15

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.