Brzo, ali nesigurno

  1. Radonja ispao pizda prema Guduri i meni. Svejedno pao bih opet na teži način, i to na ćopavog Simona za pola koša jer sam vagao između njih dvojice. :D

  2. a ti si to napisao da me iznerviraš večeras ili si samo onako napisao da me ismevaš
    mislim obe situacije su debilne, samo da proverim

    napisao sam da te ismevam i to nije debilna situacija
    jedina debila situacija je da okacis dobitan tiket nakon 2 dana na temu na kom je napisan >ZHAJK<

  3. Real H1 3.5
    Udoh 12.5 -
    Navaro 9.5 -
    Blažič 7.5 -

  4. sinoć dođe veliki hendikep na cska 6.5 :D
    muda se stisla kad cirbes krenu na kucanje sekund prije kraja xD

  5. Haha nisu priznali to?

  6. признали би да је погодио закуцавање

  7. Nisam ispratio to jebem ti

  8. Makaronac
    sinoć dođe veliki hendikep na cska 6.5 :D
    muda se stisla kad cirbes krenu na kucanje sekund prije kraja xD

    ја имао 7.5 на звезду, још нандо кренуо у напад на 26-7 секунди до краја, рекох аупичкуматерину, кад је избаци у аут лакну ми.

    ал' ме зато јутрос изјеба харден за пола коша, видео да нема карија, играо томпсона плус и везао с брадоњом, кад оно клинац.

    рејес (10.5) +
    љуљ (13.5) +
    радуљица (13.5) +
    калатес асистенције (6.5) +
    панатинаикос Н1 (-4.5) 1.65
    реал 1и+ (160.5)

  9. Dijamantidis 7.5+
    Kuzmić 4.5+
    Ribas 7.5+
    Abrines 9.5+
    Mačiulis 4.5+
    Kalinić 5.5+

    PRE LJU BAZ NOST

  10. I jedan ljuti:

    Burusis skokovi 8.5+
    Adams asistencije 3.5+
    Perperoglu skokovi 3.5+
    Klaver skokovi 5.5+
    Dilejni asistencije 5.5+
    Rejes skokovi 5.5+
    Bogdan asistencije 3.5+

  11. šomi i aleksandre, dajte po dva igrača poene pls

  12. Ja sam odigrao ono s prošle strane samo, kalatesa, raduljicu i rejesa, a izdvojio bih raduljicu na 13.5, a rejes znaš i sam kakav je, može do 20, može i na 5 da stane, mada ja verujem da je dobar izbor za plus, forsiraće ga. A sad gledam da saspem pare na pao alt. hendikep 1 (4.5) i fener alt. hendikep 2 (9.5), po 1.65 i to je.

  13. fener sam i ja planirao h2, uzeću još radulju i dijamantidisa i dodaću ja jednog, možda adamsa

  14. Немам баш неке аргументе, него ето као осећај да би ово могао да буде Ђиђијев меч, а не Богданов. Синглтон ме зајебо прошли пу кад сам играо минус, па се инатим, а Ћаћо ће ваљда да разиграва како уме.
    http://i.imgur.com/8Z6CJNF.png

  15. Тачно ме треба јебати што играм Мачиулиса мртвог.

  16. Касно сам видео бени, ето можда Калина и Абринес.

  17. Хехе прошли обојица ;)

  18. Moli se neko od spanskih cigana da slomi ruke crnom majmunu Udohu. Hvala

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.