Prijava

Uracgrgr nemoj da izmisljas ime ostalo moze.

Kace moja azdaha biti odabrana?

Ne razumem takmičenje, ja moram među navedenim pojmovima da biram šta ću da definišem? :(

Da. Ili mozes da dodas pojmam koji ces definisati.

Daj Pajo tu aždahu da vidimo valja li

Хорхе Луис Борхес, између осталог написао је и сјајан Приручник фантастичне зологије, у коме је описао све оне мање или више позната чудовишта. О свом делу рекао је следеће:
„Дечака воде први пут у золошки врт. Тај дечак могао би да буде било ко од нас, односно, ми смо били тај дечак па смо то заборавили. У том врту, у том страшну врту, дечак види живе животиње које никад дотле није видео; види јагуаре, стрвинаре, бизоне и, што је најчудније, види жирафе. Први пут види непромишљену разноликост животињског царства и тај призор, који би иначе могао да га узнемири па ак и престави, заправо га разгаљује...
...Пођимо сад са золошког врта стварности на золошки врт митологија, на врт чију фауну не сачињавају лавови већ сфинге, грифони и кентаури...“

Eo sas je vidit kad pobjedi na takmicenju!

Хорхе Луис Борхес, између осталог написао је и сјајан Приручник фантастичне перверзије, у коме је описао све оне мање или више познате вагине. О свом делу рекао је следеће:
„Дечака воде први пут у јавну кућу. Тај дечак могао би да буде било ко од нас, односно, ми смо били тај дечак па смо то заборавили. У тој кући, у тој страшној кући, дечак види живе пријатељице ноћи које никад дотле није видео; види Молдавке, циганке, азијаткиње и црнкиње,а што је најчудније, види доста наших жена. Први пут види непромишљену разноликост избора и тај призор, који би иначе могао да га узнемири па ак и престави, заправо га разгаљује...
...Пођимо сад са јавне куће стварности на митолошку јавну кућу, на кућу чију понуду не сачињавају обичне жене већ оне са три дојке, шимејли и миџети...“

Prijaaaavaaaalalalalalalalallalalalalalalaalallaalalalalalalalalalalalallaal!!!!!!!

Pa ovaj Pajo baš se zainatio da pobedi al sjebaće ga Stevčo

jao ne mogu da ti opisem koliko se necu prijaviti na ovo takmicenje

Kad uđem da vidim o kakvom se takmičenju radi i skapiram da sam upao na temu "Koju knjigu čitaš"
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140725231318/backupplace101/pt-br/images/e/ec/Grandpa-simpson-gif.gif

"koju knjigu čita mlada patizanka"

Edituj, mali keru.

Svako od nas u sebi krije neko svoje malo biće. Zato svako prilikom definisanja i treba da izabere svoje biće, a ne Kajzenovo ''Biće''.

Prijava! Može Šaptač?