Prijava

Sta kao da konstatujem da je lepo vreme danas na sta ce ona potvrdno odgovoriti? Ili da pitam sta studira, pa da se pravim da je to ok kao?

Treba mi neka tema da pokrenem, da ne moze da mi odgovori u jednoj-dve recenice. Da ju namamim da prica, pa da ja onda zamisljam majmume kako se njisu na lijanama dok ona prica i klimam glavon i potvrdjujem.

Oseti je gde pliva lepo i to prati samo.

A brate, što ideš na dejt sa devojkom o kojoj ne znaš apsolutno ništa?

Oćeš da jebeš ili lepa weza bleja?

pitaj je gde zivi ali bez znaka pitanja. ali pošto se radi o dejtu pitaj je gde živi, ali da nekako pokušaš da zvučiš kao da ne postavljaš pitanje nego samo onako usput

nadam se da sam pomogao

nemoj slusati ovog bambusa pored svih bmwova sto ima on tu bleji na sajtu
slushaj shomy23

Pitaj je šta misli o Bogu? I šta misli o Vučiću?
Ustvari, to je jedno pitanje.

zadravo i dobrodosao u svet odraslih.postavi joj bilo koje pitanje i videces pocece da prica i pricace dugo.samo pazi da ne zaspis.pozdrav

причај о њеним родитељима, јесу је тукли кад је била шашава

Kakvo misljenje o podrumima ima obavezno

Box, lepa veza bleja drxhanje za ruky

Kakva je na crevu isto

Kaži joj, ako je neka moderna, da ti je deda dok se jebavao po SSSR karao babu od Kim Kardašijan :)

pape ti znas biti duhovit zasto to ne iskoristis umesto sto pokusavas biti fin ko da si na razgovoru za posao

pitaj je jel voli kamilicu. i ona ako ti odgovori da voli jer lepo miriše, pitaj je jel bi volela da je jaše...kontaš, mala kamila=kamilica ;)))

Koliko gotivi van gog od 0 do 23.7, to uvek pitam. Ako je odgovor preko 11, jako izderem se i teatralno napustam objekat.

Haha Š
Pap da se Haus završi pa ti pišem. To je komplikovanija varijanta

brate, pitaj koje filmove voli, ne pominji imigrante, a ni dojave