Prijava

Raconi moje saucesce.
Neso nadam se najboljem

Hvala vam svima. Na radost vam se vratilo.
Žao mi je sve ovo što sam gledao, sav taj napaćeni narod po bolnicama, u nehumanim uslovima, sav taj njihov nemoć u očima.
Žao mi je i lekara i sestara koji u evidentnom manjku ljudstva se bore za pacijente, a tamo neki lelemudi u foteljama kažu da ih ima viška.
Svi mi prolazimo kroz raznorazne situacije kroz život u šta sam se uverio po vašem pisanju, al iskreno mislim da moramo da se borimo zajedno za svakoga, tako će nam svima biti makar malo bolje.
Nešo, ja ni tebi ni tvojoj ženi nisam u životu oči video, ali me to ni najmanje ne sprečava da pomognem koliko mogu ili da se pomolim za Vas, i osećam veliku blagodat zbog toga.
Pomažući drugima, pomažemo sami sebi ustvari i to je najveća istina.
Živi bili!

Prvo da se zahvalim svima koji su pisali na temi i podrsci.
@Fender Stratocaster Slazem se za pozitivan stav, ali jako je bitno izbaciti otrove iz ishrane, piti izvorsku vodu, ubaciti u ishranu korisne stvari. O tome bih mogao i knjigu da napisem. Zato svako ko zna nekoga kome su saveti potrebni slobodno neka mi se javi. 060 0254 258. Isto tako je bitno da postoji volja u coveku da se bori. Nasi lekari nazalost su prebukirani sto rece i Raconi. Nemaju ponekad takta da smireno razgovaraju sa pacijentom i uliju mu nadu, cesto naprotiv tu nadu i ubijaju.
Strasno je kad covek izgubi volju i preda se bez borbe.
I na kraju hvala ti sto se brines za mene. Bicu ja u redu. Malo mi skace pritisak, ali tu su lekici pa se drzim.

Raconi, mudro kazes. Zdravstvo nam je u haosu, pacijenata mnogo, lekara malo, bar na onkologiji. Srecom postoje i dobri lekari koji zele da pomognu i dr. Marku Buti se zahvaljujemo sto nam je rekao za ovu terapiju. Fenomenalan dotor i dobar covek pre svega, a i dr Milanovic je dobar covek.Izdvojio bih i dr Tomasevica koji je pre metastaza vodio moju Draganu i pomogao cim su metastaze primecene.

Da ne razvodnjavam.Pomenuo si i molitvu. To je jako vazan segment u borbi za zivot. Mora se verovati u pobedu i da ce Bog pomoci. Supruzi je Bog ili nazovite kako hocete tu neku visu silu cini mi se stavio do znanja mojoj Dragani da ce lecenje proteci lepo. Na Blagovesti je primila terapiju, a na Ivandan juce smo saznali rezultate. Mislim da je Bog kroz tu neko bi rekao slucajnost jasno pokazao svoju nameru da pomogne mojoj zeni, velikom borcu.
I na kraju jos jednom ti hvala na svemu i podrsci kroz svaku tvoju rec. To puno znaci. Ti mozda i ne znas koliko, ali znaci.

Za sada toliko. Sve vas pozdravljam i zelim vam puno zdravlja i srece.

Nešo, na žalost si to morao naučiti na teži način.
Nadam se da će sa suprugom biti sve u redu, a kad imaš vremena, napiši nešto o izbacivanju otrova iz ishrane i o izvorskoj vodi. Verujem da svi želimo da čujemo te savete.

Evo ukratko nekoliko informacija.
Voda Česmovača nije dobra jer sadrži hlor, fluor i još poneke hemikalije. Prolazeći kroz filtere to više nije živa već mrtva voda. Izvorska voda je živa voda i najbolje je da se skladišti u staklu, ali smo nažalost svi prinuđeni da vodu dovlačimo u plastičnim balonima. Bar ja. U svakom slučaju dokazano je da ko se prekrsti pre nego što popije vodu pomaže jer voda menja neka svojstva i čak se može očistiti od bakterija i drugih loših stvari.

Što se tiče ishrane. Loša ishrana je korišćenje industrijski prerađene hrane pune aditiva, boja, emulgatora, stabilizatora itd. Meso je štetno jer smo mi po građi plodojedi, a ne biljojedi i mesožderi. Šećer je loš, zamena je stevia. Belo brašno takođe, korisno je crno i brašno od raži, heljde, spelte, ječma kao i zrnevlje ovih žitarica koje se skuva i u njega se doda razno seckano sezonsko voće.
Za imunitet preporuka za hladno ceđeno egipastko ulje od crnog kima(nigela sativa) i ne smo za imunitet. Postoji masa korisnih stvari iz prirode,a sve informacije sam nalazio na netu i filtrirao ih kroz moje filtere. Mnogi prodaju maglu, ali postoje i stvarno dobre stvari. Za imunitet i protiv raka žena je koristila i preparat od bljušta sa Homolja. Sad je na pauzi od tog preparata.
Ulje kanabisa je koristila, ali efekat nepoznat. Samo je omamljivalo dosta. Kontraverzno, mada verujem da nekome pomaže.

Najvažnije je da alkalizujete svoje telo a o tome ima puno tekstova na netu da ja ne lupam napamet.
Od svega je najvažnije imati pozitivan stav prema životu i ona misao: " Kakve su timisli, takav ti je život ."dobija potvrdu u razmišljanjima i eksperimentima kvantnih fizičara. Greg Bajden, predavanje u Milanu. Preporuka za gledanje.

Ako ima pitanja spreman sam da odgovaram zainteresovanima. Sve što sam napisao imate i na netu pa istražujte i isprobavajte bez straha. Priroda još nikog nije ubila.

Veliki pozdrav.

Evo ukratko nekoliko informacija.
Voda Česmovača nije dobra jer sadrži hlor, fluor i još poneke hemikalije. Prolazeći kroz filtere to više nije živa već mrtva voda. Izvorska voda je živa voda i najbolje je da se skladišti u staklu, ali smo nažalost svi prinuđeni da vodu dovlačimo u plastičnim balonima. Bar ja. U svakom slučaju dokazano je da ko se prekrsti pre nego što popije vodu pomaže jer voda menja neka svojstva i čak se može očistiti od bakterija i drugih loših stvari.

Što se tiče ishrane. Loša ishrana je korišćenje industrijski prerađene hrane pune aditiva, boja, emulgatora, stabilizatora itd. Meso je štetno jer smo mi po građi plodojedi, a ne biljojedi i mesožderi. Šećer je loš, zamena je stevia. Belo brašno takođe, korisno je crno i brašno od raži, heljde, spelte, ječma kao i zrnevlje ovih žitarica koje se skuva i u njega se doda razno seckano sezonsko voće.
Za imunitet preporuka za hladno ceđeno egipastko ulje od crnog kima(nigela sativa) i ne smo za imunitet. Postoji masa korisnih stvari iz prirode,a sve informacije sam nalazio na netu i filtrirao ih kroz moje filtere. Mnogi prodaju maglu, ali postoje i stvarno dobre stvari. Za imunitet i protiv raka žena je koristila i preparat od bljušta sa Homolja. Sad je na pauzi od tog preparata.
Ulje kanabisa je koristila, ali efekat nepoznat. Samo je omamljivalo dosta. Kontraverzno, mada verujem da nekome pomaže.

Najvažnije je da alkalizujete svoje telo a o tome ima puno tekstova na netu da ja ne lupam napamet.
Od svega je najvažnije imati pozitivan stav prema životu i ona misao: " Kakve su timisli, takav ti je život ."dobija potvrdu u razmišljanjima i eksperimentima kvantnih fizičara. Greg Bajden, predavanje u Milanu. Preporuka za gledanje.

Ako ima pitanja spreman sam da odgovaram zainteresovanima. Sve što sam napisao imate i na netu pa istražujte i isprobavajte bez straha. Priroda još nikog nije ubila.

Veliki pozdrav.

Ukratko, skoro sve navedeno ovde je glupost. Nemojte dovoditi ljude u zabludu i postovati ovakve stvari jer nekome će samo doneti štetu jer ili neće na vreme potražiti pomoć stručnih lica ili će koristiti ovo umesto glavne terapije. Mrtva voda, živa voda, hemikalije, krstiti se pre ispijanja iste, alkalizovanje organizma, mi plodojedi... ma nema ni jedna normalna rečenica u ovom postu. U najboljem slučaju ovo može da ima efekat placeba, a mnoge stvari koje alternativci preporučuju su čak i kontraproduktivne.

@Truleks krpa
Da si procitao sve sto sam pisao, a ne samo poslednji post video bi da je moja zena imala i dva puta zracnu terapiju, 6 ciklusa hemoterapije i da zvanicna medicina u Srbiji vise nista nije mogla da joj ponudi. Cistom srecom smo naleteli na doktora koji nas je uputio na tretman dendrickim celijama.
Tako da mi ne mozes reci da sam cist alternativac.
Treba uraditi sve sto je u nasoj moci da pomognemo osobama koje volimo.
Treba koristiti prednosti savremene medicine, ali NIKAKO ne odbacivati tradicionalnu medicinu.
Sve sto sam naveo je tacno i potrkepljeno dokazima, samo si ti verovatno mlad i ne sagledavas stvari u celini vec samo iz jednog ugla.
Situacija koju je moja zena imala zahtevala je princip otvorenosti prema svemu.
Sa zeljom da NIKADA ne budes ni u izbliza slicnoj situaciji zelim ti sve najbolje.

@ Arapeen

"Saučešće Raćoni, kao što vidim mnogi su bili u toj situaciji, pa i ja, jer otac mi je imao rak, doduše pobedio ga je, ali je umro od simultanog moždanog i srčanog udara mesec dana nakon što je pobedio rak. Jebiga, drž se."

Povodom ovoga hteo sam da te pitam jednu stvar. Da li je tvoj otac primao hemoterapiju i ako jeste koliko ciklusa?
Pozdrav.

Ljudi, Neša skuplja za drugu terapiju, ne znam zašto ali je zaboravio ovde da podeli. #samokazem

Otvorio je drugu temu Brus.

jebiga, pratim na fb, ovde dođem jednom u tri dana pa nisam video, hvala za info :)