Prijava

maja volk se zaista dobro drži za svojih 114 godina

Ajmo na fudbal brt
Ne mogu moram da jedem
Pa dobo kad završiš?
Neću završiti

to me podseti na jednu glavu sa karaburme, trebao nekim mojim drugarima hitno peti igrač za fudbal i zovu ovog lika, a lik odgovara: evo samo da jedem, pa neću da izađem

Ne Radjarde, to je zabluda.

Kad zavrsim stize mi 34kg celera brt :(

Nole je pao u igri zbog toga što je njegov sin Stefan ustvari Štefan, odnosno saznao je da mu je Beker oplodio Jelenu. I tu mu se svet srušio.

meni delovalo veganstvo kao sasvim razumna opcija za neki detoks od mesec-dva, ja bio raspoložen da probam, pa da prosudim sam jel mi prija

al onda sam ispratio razvojni put jednog mog poznanika što je postao vegan, baja za godinu dana ostario pet godina, propo načisto, on je ono što me sprečava da razmišljam opet na tu temu

Ne znam zaista šta je sa našim Noletom.
Da ovoliko padne za ovoliko kratko vreme, ja nisam očekivao.

Ne znam Radjarde.
U mom okruženju samo pozitivna iskustva što se tiče veganstva.
Ja sam inače veliki mesaroš, pojedem i nešto povrća i voća nije da ne jedem.
I ja sam isto bio tog razmišljanja i trebao mi je dokaz da je to stvarno zdravo.
U svakom slučaju kad je bilo ono besplatno testiranje za količinu vitamina i minerala u telu, odemo ja i drugarica - koja je totalni vegeterijanac. Znači ne jede i ne pije ni životnjske proizvode (jaja, mleko itd.)
I rezultati, moji realno ako nisam bio solidnom manjku za nekih 7-8 vitamina/minerala.
Njoj manje više sve optimalno. Tada sam izneverovao i promenio mišljenje o tome.
Ona izgleda ok, ima 29 godina. Vegan je već 5 godina.
Ne izgleda propalo i osušeno kako ti reče za tvog prijatelja.
Ja sam za neku umerenu varijantu (uz više voća i povrća nego mesa - i naravno suhomesnate proizvode skroz izbaciti iz ishrane).

Мрш у курац, нек иде на њиву и ради читав дан па да видим оће ли онда да пасе траву кад дође кући.
То раде ретарди који не знају шта ће од досаде у животу. Мрш у курац

Haha Dražo.
Pa dobro, možda ima istine u tome ali mi je ona pričala o ekipi sa Tibeta koja jede kajsije i žumance i ceo dan rade ko sumanuti. Možda je to samo naša priča sa ovih prostora.

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1196053#k21888140

Невероватни су ми ови коментари, лик је јасно рекао да му тенис више није најважнији, али људима је баш тешко да прихвате то. Овај само што није написао "ако не желиш да будеш први, онда си мене мртав" лолек

Što ljudi za sve krive Jelenu?

Ево зашто. Лик јебе једну те исту цуру 15 година, и онда у 30. години сконтао да се зајебо

https://s15.postimg.org/8vtl9g2cr/Screenshot_2016_11_06_01_06_07_570.png

Dobro Dražo to je sudbina svih muškaraca.

Sta.se desilo samo ti znas..ali nisi fer Nole..NISI!

хахахахах

retko kad ispizdim zbog nečega što pročitam na internetu, al ovi đowak komentari su previše kancerogeni

i pizdim što su odjednom mediji počeli da forsiraju MARI umesto MAREJ