Ноло

  1. Odrekao bih se plate samo da Nole ostane br. 1
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Joga, 5. novembar 2016 12:06)

  2. Kakav bre NolO, naucite prvo menjati padeze
    (Rade, 5. novembar 2016 12:49)

    # Link komentara
    Preporučujem (+30)
    Ne preporučujem (-10)

  3. А то са Марејем само ови са Б92 једу говна, узму и форсирају неке ствари иако су се већ усталиле. Поготово кад узму да мењају Солскеру и тако неким бившим фудбалерима који одавно нису у жижи.

    Мада ја можда немам право да им кењам после случаја Косовац.

    ШАВИ
    А
    В
    И

  4. Radjarde ahahahahaha.
    Prasnuo sam od smeha.

  5. Поред ђавољег погледа, очигледно је да нолове длаке на прсима су уврнуте у смјеру казаљке на сату, што је једна од карактеристика чланова Црне Руже

    http://cdn.c.photoshelter.com/img-get/I0000wJJcrGv9_Bo/s/650/650/CVECipriani090907126.jpg

  6. Sada čekamo naslov, Nolo posednut.
    Skandalozno - Đoković član Trilaterale.

  7. sad kad nisam umro na ovu fotku

    e to je novak đoković kakav meni treba

  8. Kakav mu te ovo pimpek? Gde su Jeleni sise? Ko je izvršio privatizaciju u Slovačkoj?

  9. N O V A K. DJ O K O V I C. Najveci i najuspesniji srpski sportista i ambasador IKADA. Sada ga pljuju i omalovazavaju oni koji nisu prvi ni u svom selu, nisu sampioni ni u svojoj ulici, nisu najbolji ni u svojoj zgradi, nisu najuspesniji ni u svojoj kuci. Sloboda misljenja je jedno, ali sloboda izmisljotina i nipodastavanja nesto sasvim drugo. Srbija je u njega ulozila kolko i u Federera, a on se ponasa kao da je u njega investirano citavo bogatstvo.Da smo svi, u proseku, 1% uspesni koliko Djokovic, imali bismo BDP, sto rece svevisnji A.V. veci nego u Kuvajtu. E, Srbijo, zemljo kraduckanja, vazduplohova i rijaliti stvarnosti. Nole sampion. Sada i zauvek.

  10. Evo samo da obavestim narod da "Nolo" u koliko osvoji London sa barem 2 pobede (što bi značio i jedan poraz) u grupi vraća se na prvo mesto do kraja godine, sve da marej dođe do finala istog turnira sa svim pobedama.

  11. Ал опет ће пасти на друго почетком 2017. кад све брани а мареј ништа.

  12. Pa tako je zanimljivije nek se igraju deca XD

    Pošto će onda u drugoj polovini godine opet Novak da bude prvi kad Marej bude sve branio i tako ahhaahhaa

  13. Ноле мора да изјебе ову Шапарову минимум три пута и биће опет први.

  14. Ако је није овде јебаво, џаба му титуле и прво мјесто.

    https://m.youtube.com/watch?v=fWVkWND02Nc

  15. Ја се надам да јесте. Ако није, стварно је будала.
    Шарапова овде не делује само него звучи као права порнићарка.
    Сви који је знају, кажу да је нардкана и хладна кучка, а кад год је уз Нолета само се кикоће (не мислим на ову рекламу, него на снимке са журки где су били заједно).

    ЕДИТ: Нека неко напише на својим страницама (Пујо, Тонус, Не гујмо...) да Ноле треба да трси Шарапову, а не Јелену, да видите како ће тек да се патетише о светој Јелени Вегунској.
    Разумем љубав, али не и да ти жена оволико испере мозак.

  16. jaoj ne serite
    jebeni Čiča Draža i jebeni Fender bi jebali Šarapovu tek tako
    čuj stvarno je budala ako je nije jebao, majko sveta
    da vi nešto jebete ne biste visili ovde, a i drugačije biste gledali seks kao radnju, a ne ono pfff seks, to je tako lako, ako je nije jebao budala je

  17. Ауууууу шта си нам сад реко!
    Извини велики јебачу и трстиељу над трситељима ево ја се повлачим у своје тамне нејебачке одаје.

  18. Ima različitih vidova jebanja. Niko nije pomenuo sex.
    Plastičan primer: stojim za pultom u banci guram karticu i ličnu ribi i kažem "stanje" ona kuca pogleda u monitor, pogleda u mene, opet u monitor, opet u mene, ja se nasmešim pa spusti glavu da ne vidim kako je porumenila i kako joj je buknuo dekolte ali odaje je tetkica koja pritrčava sa džogerom da pokupi šta je ova pustila niz nogu - što se mene tiče ona je jebana
    P.s. ako ovo ide na PKZB stavite nekog ljubaznog Grgu Pitića

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.