Prijava

kosovarski zlotvor

galantni kosovarski zlotvor leci frustracije, jeca ga kuci dominira on dominira publiku lopticama u glavu i tako

Xd
Kajzene menjaj mi nik u Galantni kosovarski zlotvor

Šalu na stranu, Novak je GOAT. Znam da se većina vas ovde zeza kada kaže da nije ali nam je svima jasno da on jeste GOAT - i iz statistike i iz njegovog istorijskog puta i svega onog što je morao da postigne da bi došao i održao se najduže na tom prvom mestu.

Mislim da zavidni ljudi koji osporavaju GOAT status našeg asa to rade iz ljubomore i iz lične neispunjenosti. Primeti se to i iz nekih komentara ljudi na ovom forumu ali to mogu da razumem. Kada dođete do značajnijh postignuća u vašim životima i kada se izdignete iz palanačke žabokrečine videćete jedan potpuno novi svet.

I bićete mnogo srećni zbog toga.

Šalu na stranu, Novak nije GOAT.

Kad malo bolje razmislim, next gen su već nadmašili Novaka...nisu još uvek Rafu, Feda, Endija, Stena i Delpa.

Zverev, Meda, Alkaraz, Tim, Siner... sve veći igrači... Brojke tako govore.

Zadnje jedno tri strane u sirotinjsku spiku da se presele.

Koji će sledeći prodavac magle da olakša Nola za par miliona, prvo Pepe, pa onaj Ramzes iz Bosne, tipujem na pun krug, vraćanje korenima i Miroljuba.

Ко је беше гњечио пичић Ани Ивановић једно време, неки латино тенисер.

И та женица изгледа само страни уд примала, какве су то ствари..

Verdasko, isto bolji od Novaka masu

Spanski zlotvor verdasko, el deflorator di anna

Да није било шпанског галантног злотвора дефлоратора можда би наш Ноло имао потпуно другачији животни пут.

Мада не би му Анка дала, то је ипак србски курац.

Како ли би руска снајка Шарапова утицала на Нолу?

Mozda bi mu dala jer je 50% croat geni geni kameni

Mistery solved, znaci za manjak slemova nisu krivi ni lakat ni pepe ni to sto je jeo travu nego el grande deflorator

Laki brt ti kao da si malo mizogin postao od one ispovesti, ne daj da ti jedna zena zgadi cijeli zenski rod

A šta ti bi da to urade više njih jeli

Brate ja sam sanjao bivsu ribu sinoc, budim se jutros i ne mogu da prestanem da mislim na nju a ne patim inace za njom, uredno se razisli, nije mi ljepsa nego kad je sa mnom bila ali opet zajebane su zene ostave traga na nas. Nadam se da Laki nece postati ogorcen na zenski rod jer je to zajebana situacija