Prijava

Ne sad ozbiljno, tenis sam počeo da pratim zbog Novaka, i prestaću da ga pratim kad se povuče, jer je Srbin, prosto. Kao sto gledam Stašu Gejo i pentranje, samo na mnogo jačem nivou. Tenis mi je dosadnjikav. Goat price u svakom sportu su mi zabavne, ali besmislene.

Kakav je Nolo van terena, u šta veruje, isto mi je zabavno da pratim, jer se vidi da ga deru kao jarca za pare raznorazni gurui, ali sustinski me boli kurac.

Jedino što istinski poštujem je što nekad digne glas,
na svaku pipavu temu je ipak nesto rekao, naravno da njegov glas kurca vredi, al ne pogne glavu kao Nadal recimo i ćuti.

I mislim da govorim za 90% ljudi.

Ček šta ladno postoji osoba koja ima prezime G E J O hahhahahahh

Zapato brt šta misliš koliko Nolo zaradjuje van terena, i u kakve sve poslove je ušao kapital koji je napravio? Ne mislimo valda da sve to stoji u nekoj montekarlovačkoj pećini koju čuva Šmaug?

Ako se ne gleda ukupan broj titula, onda je u ženskom tenisu neprikosnoveni GOAT Monika Seleš koja je sa 19 i po godina već imala 8 grend slem titula. A onda joj se dogodio Ginter Parhe...
Međutim, Selešovu niko i ne pominje u priči o GOAT zbog malog broja titula, tako da bi i Bjern Borg trebalo da bude isto tretiran, pogotovo što je on dobrovoljno napustio tenis, dok su Seleš onemogućili da se normalno takmiči.

U sapcu nema gejova
Jos jedan dokaz da je sabac iznad nishe i ostalih vukojebina

Istina je da je federer igrao sa lakocom
Igrao je dosta ofanzivno i menja udarce kako hoce skrati loptu savrseno i zavrsi poen kad god oce
Ali nadal i djolo su gumeni a ovi ostali nisu bili pa nije mogo kad oce da zavrsi poen osim kad ovi ne mogu da vrate kvalitetan ritern pa ovaj zakuca
Ali bolji je nolo od njega ja mislim da je to objektivno
Psihicki i fizicki jedan od najjacih sportista u istoriji
Najraznovrsniji
Takav je jednostavno sto rece neko iscrpljuje protivnika ne resava poene brzo jednsotavno covek ide u savrsenstvo nije opterecen udarcima i lepotom nego ide u srz tenisa smejte se ako hocete
Zato protiv njega ako oce da igra ne moze niko da stane na crtu jer nema tog oruzja koje te spasava kad on drzi tenis u malom prstu

Djolo je malo kao gvardiola komplikuje

Ne znam sta si htio da kazes ovih citiranjem mojih rijeci Melk, ja ne opravdavam tiraniju pod izgovorom kovid sranja, niti mislim da je to okej ali kako ti mislis da to koriguješ?

Australija je imala svoja debilna pravila, kršenje prava i slična sranja ali to je njihov zakon brt ne mogu ja da ga mjenjam i da hocu, mogu da postujem pravila ili da ne idem tamo uopste, sve ostalo je laprdanje preko tastature, bujrum izvoli 2100e je karta do Melbourna, odes svrgnes tu tiraniju i uspostavis utopijski rezim niko ti ne brani.

S mujom se slazem, ali jbg sve dalje je škk kbb

Gejoo, listen what i say ooh

Ako se ne gleda ukupan broj titula, onda je u ženskom tenisu neprikosnoveni GOAT Monika Seleš koja je sa 19 i po godina već imala 8 grend slem titula. A onda joj se dogodio Ginter Parhe...

И тај дегенерик није ни ишао у затвор или је добио неку пресмешну казну колико се сећам. Шатро луд. А била је највећа претња Штефи Граф. Сваком нехотулу је јасно о чему се ради.

Елем, Цицикер опали лоптицу ван игре у публику и но проблемо а Нолоа дисквалификују. https://www.youtube.com/watch?v=YSzyJShwxE4

Budite ozbiljni ljudi i kad se drkamo na forumu
Da l bi Djokovic zapucao ni sa cim izazvan jaha
Ese drogirate
Namestili su ga sig na neku radnju
Kako i zasto nzm tj zasto mos se pretpostavi al ono ne lupajte
Pri tom mu mrzim porodicu i psa i serem se u tenis

Nije to putovanje na more pa ides kad rezervises i kad oces haha kakvi ste ludaci

Елем, Цицикер опали лоптицу ван игре у публику

Pa nije pogodio nikog tačno gađao tamo da ne zakači nekog, dok ovaj kosovarski zlotvor u naletu besa i nemoći napucao direkt u nejašnog linijskog iz obesti i želje za uspostavljanjem dominacije.

Cicipas je namerno pogodio lopticu nakon poena uzeo iz ruke i napuco u publiku nije gadjao zid ili mrezu
Ja bih ga diskvalifikovao na par meseci nije to jelen super liga

Gobeljic je klasa za cipiripija

Joj ajde ne jedi govna ti bi debilko dupli nesto

Endi Mari - da nije honorarni englez, kao što su svi koloni tipa iraca velšana i škota kad rade u korist krune, ne bi ga bilo ni u margini sportskog žurnala, a kamo li u nekoj big 4 konstelaciji sa ovom trojicom

Jednostavno, to je jedan blago iskompleksiran narod, politički gledano svedeni na kučkicu svoje bivše kolonije, kojima su u dva “izvorna” sporta tenisu i futbalu izdominirali neki tamo španci, nemci, argentinci, francuzi, i sad pošto poto kompenzuju

Nije Endi Mari ništa kriv dečko, svaka njemu čast na uspesima, daleko su od zanemarljivih,