Ноло

  1. a jes ga alkaraz razmontiro, prelepo. bukv mi je draže kada vidim caru i ekipu kako kmeče nego leba kada turim u crevo looool

    true

  2. Jbt ne znas el gluplji ovaj mesni ili berac pomorandzi malo vam treba sabraco

  3. Zapu se prasta ofc nije ga dugo bilo

  4. Tebra mesni u klasik tard modu nista novo

  5. lol bukv se ponašaš ko najveći hotul od svih i onda prozivaš neke tamo kirkove i ostale dingspowe da su oni hotuli kad si ti hotul na kvadrat

  6. Haha brao mesni cara = hotul²

  7. vidi jesi usrala temu, čitav govnjivi trag ostao po njoj, obliži der sad.

  8. Brt nolo u top 3 sportista ikad, ali njegov licni zivot me ne zanima nimalo, tu sliku koju sam stvorio o njegovom licnom zivotu sa ovih skoro 20 godina ne paše nekim mojim shvatanjima i tjt. Navijam za njega, nekad se cak i iznerviram. Da li bi jeo u njegovom restoranu, no

  9. pretpostavljao sam da ce da izgubi, ovaj mali je brzi, jaci i ima tri puta vise energije.sta ima veze i sad da ode u penaziju nole je goat alkaraz nema sanse da poobara noletove rekorde.ne alkaraaz nego niko nikad.jos neko finale i moze penzija,ne mora nista ni da osvoji

  10. Mali odigrao ko Novak u najboljim danima, zaslužio da dobije.

  11. Imate ovu malu neku do 14 godina osvojila vimbldon, dont be sad

  12. Inace 2003 godiste jbt, zar to nije osnovna skola max

  13. Alca - link, veza, karika
    Raz, Rac, Srb - Srbin

    Alcaraz - staro srpsko prezime znacenje povezan sa srbima

  14. inace debilko sašio đovaxa morace jače da trenira, posebno us open hotuli nece dati vizu tako da do australije pa pa

  15. Da li bi jeo u njegovom restoranu, no

    Hehe, ovo je kao da kažeš da nikad ne bi večerao kod Ivana ivanovića u restoranu, nema šanse tebra al bi zato laganini jeo tri lokala u no name fast fudu pored ako se tu nađem.

  16. inace debilko sašio đovaxa morace jače da trenira, posebno us open hotuli nece dati vizu tako da do australije pa pa

    hotuli pa pa tebrexu vaca booooc lolololololo.

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010