Ноло

  1. Igraj Nolo udri Nolo pocepajgi svi

  2. realno, đovak je tanak kurac pun govana, agresivni majmun, ali tO jE sRbSkI pOnOs.

  3. lol al uvek ima ovaj jedan broj debilkoa ko snime, koji kada djovax nesto ne osvoji krenu kenjanje kako je djovak agresivni majmun mamojeb i onda dodje zap da objasni kako ne postoje medj srbima hejteri debilkoi mamojebci

    *Kada pak osvoji gs onda se ti debilkoi vrate ispod kamena gde su kmecali

  4. Niko ne zna da čačne Caru kao Mesni

  5. Haha mesni stara bitanga zna de da gadja, nanjusio da sam slab na novaxa

  6. Sace mesni krene repertoar krv picka zena kmeeee mamu ti jebem

  7. krv picka zena kmeeee mamu ti jebem

  8. Pliduuu
    Niko ne zna da čačne Caru kao Mesni

    hercegovački manipulator > laloški manipulator

  9. Haha malo me ganulo kad mi reko da sam hotul²

  10. Sa Nolom je problem dvojak, jer Srbalj se oko njega deli u dve kaste

    - oni što su u fazonu "trebao je" i "mogao je" kad izgubi. Jbt gubi od ovog šupka, gledaj ga šta radi, pa nemoj mu na forhend majmune...Itd. Majmun kreten izgubio, kakav slepac, ovo govedo da ga dobije...Jednom rečju ljudi koji očekuju da Nolo dobije apsolutno svaki meč i uzme svaki turnir, ili krenu da luče gorčinu.

    - oni što se raduju Nolinim porazima. Ne uvek doduše glasno, ali potajno, i zaista uživaju u tome - ne zbog Nole, već zbog toga što će ovi prvi da luče gorčinu, a trigeruje ih što postoji ta nemala grupa ljudi koja se loži na svog velikosrpskog idola (koji nije baš idol kad gubi, naravno). Slepačka posla. Njima je dakako teže, jer Nola redje gubi, a i moraju da žive sa sobom 24-7. Ti ljudi su mi nekako definicija drugosrbijanaca, mada realno nemam predstavu šta taj pojam znači.

  11. Jednom rečju, ne mogu ko čovek da uživam više u tenisu, košarci, fudbalu...Jer postoji ta kojekakva gomila mesnih zapata koji kmeče, jauču, pljuju, seku vene...I nisu u stanju da ljudski i civilizovano podnesu pobedu ili poraz, već od toga mora da se pravi čitava drama, euforija itd. Devedesetih su išli traktorima pred skupštinu da urlaju kad se uzme medalja u basketu ili vaterpolu, sad sede kod kuće i drkaju Hrvate kad nešto uzmemo, ili pišaju po selektorima i igračima iz nekakvog sofisticiranog položaja poznavaoca svih prilika, koji rado zauzimaju. Terajte se bre u pičku materinu, jebo vas sport.

  12. A cek ko se raduje kad izgubi Djovak? Jedno je sprdnja a drugo rl, ne verujem da postoji srbin koji iskreno zeli poraz Djokovicu, zivite u iluziji da ste satro provalili drugosrbijance i ljudski otpad. Trgnite se

  13. Ovo sto galantni kaze, mi mozemo da ga voli mrzimo ili da nas apsolutno boli kurac ali ne postoji srbin kojem bar malo nije drago kad svoj osvoji nesto nemoj da kenjate

    To sto neko nije delulu da njegove uspjehe i neuspjehe dozivljava licno ne znaci da ga mrzi jer to bi bio drugi ekstrem debilnosti onda

  14. Ne treba preterivati u vezi sa novakovim hejterima, ali bukv reci da djovax nema srbe hejtere je isto kao reci da u srbiji nema ljudi koji ne mrze srbiju i pun im je k svega srpskog.

    To je onaj soj ljudi koji tvrdi da u srbiji nista ne valja, ovde ne moze da bude bolje nikad, ovde ne vredi raditi, ko zadnji ode da ugasi svetlo. Svodi se jbg na licnu frustraciju i nesposobnost i po pravilu takvi likovi zele da se razjebe sve kako bi njihov licni bedak dobio smisao.
    Tipujem 3-5% srba minimum

  15. Ma nije to "drago", to odma ide na jućub da se svadja sa Federerovim šupačkim navijačima. Imaš one

    - aaaaa majmuniiii al vas jebemo na svim poljima
    - i one što iznose gomilu statistike, i intelektualno objašnjavaju zašto jebemo na svim poljima. Kakva scena juče - bio na nekom dečijem rodjendanu, deca vrište trče urlaju, matori, svi do jednog, sede i bulje u jednu tačku na tv-u dok idu dečije pesmice na 80 decibela.

  16. Ti ljudi su mi nekako definicija drugosrbijanaca, mada realno nemam predstavu šta taj pojam znači.

    Taj pojam je smišljen od strane rademarkovićevske UDBe na plenumu kabinetskog tipa, a radi medijskog razračunavanja sa opozicijom tadašnjeg SPSa, dakle đubrav pojam i neretko instant retard detektor

    Strane mrzitelje Novaka razumem, često su to puslice malene i ne treba im davati mnogo pažnje. Nespojiv im je balkan sa sportom koji drže svojim i gospockim kao takvim, žive u svetu u kom je Austrougarska do Drine šta da se radi tu. Pičke

    Domaći mrzitelji Novaka su vraži nakot, često neostvareni i neprihvaćeni od okoline, pa je svaki uspeh nekoga iz iste te okoline kiseo podsetnik. Pičke

    Domaći ikonoduli Novaka su takođe vraži nakot, često neostvareni ali stopljeni u okolinu, pa je svaki uspeh nekoga iz iste te okoline slatka kompenzacija. Pičke

  17. Jebac, uvijek mudro zbori

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.