Ноло

  1. Mislim da nema Srbina koji prati i voli sport da navija protiv Đokovića. Bar ih ja ne znam.
    Znam neke koji ga hejtuju, ali to su ili likovi koje sport apsolutno ne interesuje ili neke iskompleksirane žene koje takođe nemaju veze sa sportom. I oni u suštini preko Novaka, koga doživljavaju kao simbol srpskog sporta, hejtuju sam sport i strast onih koji ga prate. Njihova najčešća argumentacija je "a gde plaća porez", "primitivac", "otac primitivac", "žena rospija", "antivakser"...

    A oni stručni hejteri na društvenim mrežama, koji se kao razumeju u tenis - 99,9% njih nisu Srbi.

  2. Tera loptu preko mrežice pa mi zato apsolutno puca kurac, da je bar neki pravi timski sport pa da razgovaramo o nečemu a ovako ovo pusto individualno zabole me kurčić baš. Ovo što reče plidu naravno prisutno je kad god osvoji nešto mali procenat moga bića kaže tako je bre nanicu im katoličku.

  3. To je onaj soj ljudi koji tvrdi da u srbiji nista ne valja, ovde ne moze da bude bolje nikad, ovde ne vredi raditi, ko zadnji ode da ugasi svetlo. Svodi se jbg na licnu frustraciju i nesposobnost i po pravilu takvi likovi zele da se razjebe sve kako bi njihov licni bedak dobio smisao.

    Pa da. Urodjeni kompleks niže vrednosti u odnosu na takozvani Zapad, mrzim te, zapravo prezirem te, jer smo u istom košu i zbog tebe mi se zapad podsmeva.

  4. dakle đubrav pojam i neretko instant retard detektor

    Ovo, bukvalno, ali ne baš sasvim - naime, čini mi se da se u ovom slučaju desila obrnuta logika - umesto da izvesnu pojavu okarakterišeš imenom, ovde je prvo nastao pojam, a potom se izvesna grupa ljudi sasvim lepo uklopila u unapred odredjenu definiciju. Ugl. šugav pojam da, ali nekako mi se čini da savršeno odgovara izvesnom tipu ljudi. Iako ne znam šta tačno znači :D

  5. najbukvalnije nema srbina koji se potsvesno ne raduje kad djokovic pobedjuje ili mu krivo kad gubi, imas samo one sto stisli dupe da ispadnu uberkul da to priznaju sebi i drugima.

    to je to.

  6. Najkvalitetnije i respektabilne hejt analize dinastije Novak davao je Pezos. Da se podsetimo

    O bračnim odnosima:

    to poreseravanje njegovo sa ishranom je jos jedan dokaz kolko taj glavati jadnik nema svoje ja...nije on presao na tu ishranu jer je skontao da mu je bolje od toga nego zato sto mu se zena lozi na ta sranja i onda kao i svaki papucar mora da igra kako ona svira

    Ja tvrdim da su njih dvoje imali seks mozda samo dva tei puta, pod nadzorom roditelja...nole kao nesto prvo lize pa mu kazu matorci da se ne glupira, pa onda pokusava da ga digne drkanjem pa se prekrije cebetom dok drka da ga ne gledaju, a srdjan umiruje jelenine roditelje kao neka neka sad ce on...ovo bre trunke strasti nema, doduse djovak je 100 procentno aseksualna osoba niti ga zanima seks niti zene

    O pasijama:

    nole je najjsrecniji covek na svetu, cak 8 njegovih omiljenih klubova za koje navija igraju ligu sampiona ove godine

    e ne bi me cudilo da ovaj debil viri kroz kljucaonicu kad onaj djole dovede neku klinku u sobu da je kara, a nole viri i sve hihihi otima se sam sa sobom da gleda kroz kljucaonicu

    o familijarnim odnosima:

    I to svaki ali bukvalno svaki put pre seksa stric ga nasanka kao novace cekaj prvo strika da proveri dal je nevina pa cu je dati tebi.

    Al ubedljivo najgoru agoniju prozivljava srednji sin, kontam da od svih silnih miliona nije ni garsonjeru uspeo da izvuce za sebe...ponasaju se prema njemu kao prema kopiladima iz igre prestola...pokusao ise on mucenik kao da ima neku tenisku karijeru da se svidi bar malo roditeljima bukvalno ga nisu terali ni nada treninge da ide ni nista, kontam da mu kenjaju kao ako ces da zivis pod nasim krovom moras da doprinosis da dajes za struju, hranu...

    E al srkija su vidjali dosta puta u ns po separeima sa klinkicama od 20ak godina...mozes zamisliti sta radi onda tek po inostranstvu....a sin debilko kuci sprema krevet u sobi I namesta igracke sve na svoje mesto...

    Jeste gledali kad je djole djokovic, inace jedini sin prema kome ovi ljudi osecaju roditeljsku bezrezervnu ljubav, imao ju tjub vlogove neke pa doveo jednom zlatnu koku da gostuje, pa kao postavljaju im pitanja I novak hvali kao malog glavonju ma djole je vrh, on je cak I od mene jos duhovitiji....ej bre radio bih bio prekriven u zanokticama po celom telu nego da mi ti budes izvor zabave cepelin glavurdo

    De profundis:

    kako mi se gade, ja sam kao zivotinja koja moze da predoseti da ce nesto da se desi pa sat dva ranije zavija, tako i ja mogu bez greske da nanjusim kad je neko u dubini duse govnarcina pogana kolko god se smeskao i mazio bake po sedoj slamastoj kosi....mrzim govnara usranog

    magnum opus:

    i nije ustogljen i neprirodan odkad postoji taj pepe nego je takav jos dok je bio u jajima svog caleta srdjan/goran 50/50, posto sam cuo da su dijanu tako oplodili obojica da se ne zna tacno cije je dete, kao sto kerusu mogu u isto vreme da oplodi vise muzijaka i da u istom leglu rodi stence od njih vise.

    a trece zna se odavno da taj pepe imaz bas divljacki tuca neimenovanog sina, bukvalno ga koristi kao kantu za spermu, a ovaj se debilko ponadao jer mu prvi put iko ikada pruzio malo paznje i to je to, u depresiji je zbog toga sto ga roditelji od rodjenja ne vole, nema ime, niko ga ne zna, brat mu je retardiran, a poznatiji od njega, plus je gej mada on to moze komotno da prizna nikog u njegovoj kuci nece biti briga za to sve i da im kaze da voli da jede govna po ulici samo da im ne trazi novac i malo ljubavi

  7. Pa da to je to, zreo čovek za dubinsku analizu kod vrsnog stručnjaka.

  8. hahahhahahaha pezoz brat

  9. Hahah hvala brate sto si nas podsetio na ovo blago..cepelin glavurdo ahahah

  10. Hahaha toliko kenjati ili moras imati bas koga da trigerujes ili nisi normala bukv

  11. hahahahah najnormalniji novosađanin

  12. Издржи Ноле

  13. haha uzivaj novax pisaj po onim srbima koji te vole kada uzimas slemove al u jahti te ne mogu smisliti.

    Da, to su ti drugosrbijanci.

  14. Најглупљи људи на кугли земљаској
    пандури
    гробари
    бошњаци

  15. и шта одмара који курац у ХРВАЦКОЈ де иде сваки медиокритет са балкана
    иди бре друже у кенију на бахаме и тако

  16. Најглупљи људи на кугли земљаској .. бошњаци

    xaxaxa but why

  17. а брате такав сам утисак стеко

  18. Takav si utisak steko jer
    1) nisi mrdnuo iz svog naselja
    2) zbog rata
    3) zbog klix komentatora

    Ako zivis sjevernije od Kraljeva, sumnjam da si upoznao ijednog bošnjaka

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.