Ноло

  1. Ma opusteno Avvl pola ovih likova nije ni gledalo te velike susrete djovaka i druzine jer je tenis dosadan do kurca, tesko da mozes izdrzati da gledas to sranje taman da ti igra brat rodjeni ja msm ni onaj mu buraz parazit nije odgledao svaki mec

  2. De ga boli kurac najbolje zvanje brat novaka đokovića

  3. Jebeš Vesne Zmijanac nisi kurcom mrdnuo nikad
    Mozda bratu nekad doneseš daljinski ili moet do bazena

  4. Voleo bih da Pezos dodje da mi kaze kako im tacno daje pare i koliko da l mesečno ili po kvartalima

  5. Uopšte te bogataške porodice kad jedan donosi gro lovu kako se to raspoređuje ozb

  6. Ne rasporedjuje se, ima dovoljno za sve.

    Eventualno srki rasporedjuje ovoj drugoj braci neki honorarac

  7. Srki jednom mesecno bi lajk: evo tebi djordje i onaj treci svakom po 20 iljada novaka hnjo hnjo hnjo

  8. али медведеву коме као националност код имена пише WORLD уместо раша хаехаххае јебени флешскор

  9. Ma opusteno Avvl pola ovih likova nije ni gledalo te velike susrete djovaka i druzine jer je tenis dosadan do kurca, tesko da mozes izdrzati da gledas to sranje taman da ti igra brat rodjeni ja msm ni onaj mu buraz parazit nije odgledao svaki mec

    A i to znam. Kažem ti, ne uspeh da iskopam neku zanimljivu temu da je otključana, pa malo uđoh da se upišem ☺️

  10. Novax od 22 sutra kad ovi mejmuni prospu mleko imace ko da spase dusu

  11. Mooooj novace evo pada veeece a gdje si ti, svuda tama srbija zlata gladna vidis li

  12. Izboriće Đovak ublažaj, pomešaj ove noći srebro i zlatnu

  13. засад је добро

  14. Solidno ide sve je dobro dok ne stresira ivanisevica

  15. каже коментатор ноле тешко дише има проблем какав о чему се ради јел болестан ако је губи сиг

  16. Umetnost jbt onda dodje pliduu objasnjava avii kako je tenis dosadan

  17. хахахаха

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.