Ноло

  1. Vole Jokica jer je vojvodjanin a Djovaka mrze sto je srbin

  2. Mada obj je da nas malo vise ne vole nego recimo hrvate ili bugare jer jelte 90e milosrdni andjeo i ostala sranja koja su ovde napravili a nas prezentovali ko evropske iracane itd itd kroz filmove i narativ, paljenja ambasade i ostala sranja nismo im bas lizali bulju

  3. Vole Jokica jer je vojvodjanin a Djovaka mrze sto je srbin

    Pa ga pokrali za mvp ove sezone u regularnom delu

    Posle proradio vojvodjanski inat

  4. Trebao bi blog svoj da otvoris, imas dosta pametnog da kazes reklo bi se

  5. Fala galantni jebo bi te kabi znao da si taj sa slike

  6. Fala ja sam to nije niko drugi

  7. Демонизовани запад мрзи све што има трачак светла

  8. Ali neka, ZNA SE na čijoj strani su Sile Svetla

  9. A gdje je soros u svemu ovome jeli caro

  10. E moooj plidu dok kabrio dingospowi gledaju tenis basic limenkari zevau

  11. E sad ozb jednu stvar sam primjetio kod noloa a sto mi malo cudno za no1 a to je ta religioznost i duhovnost.

    Mislim da od Muhameda Alija nismo imali tako nekog goata da svoje uspjehe ne pripisuje iskljucivo sebi

  12. Mi smo Srbi skroman narod zato

  13. Eeeee moj plidu tenis je kolektivni sport iako se cini da igra samo jedan

    Obj nisu ljudi u srb svesni stae novax u sportu, to ako nije zakucalo dalo go uletelo klizeci deralo se nije to sport. Bukv tenis ah da dobro je nek smo najbolji al daj ti meni malo triblanja ko je kapiten penal trica
    Kultura bate

  14. Eo novax danas vec sa repkom u spaniji cepa se dalje za grb tako treba idemo na davis kup

  15. Ide on sam, ti sjedis u kuci u kikindi

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.