Ноло

  1. jbg novax cepa lesnike i bademe ovaj jede neku droga-pastu punu aspartama

  2. Zaslužio mali, nema šta.

  3. ajde dobro 3 3 u duelima trajace ovaj rivalitet fedex i nadal lagano padaju u zaborav imamo novu eru tenisa

  4. Браво кепец, рекордер у најави осим ако га сјебу повреде. Ноло евентуално да проба још један слем да узме и да се пензионише

  5. nek kovax uzme OI sad da kompletira karijeru posle moze dodje zameni vucelu ili udje u sns i kao takav postane novi presednik

  6. na sta spala ova britanska kruna kad ovu nerasnu zenu zute krvi gura u prvi plan

  7. зашто да узме ОИ небитно такмичење у пропалој држави рачунају се само свецка првенства у тенису начи гренД слемови

  8. sta nebitno 200k ide za tozla + nacionalna penzija

    nek forvarduje srkiju sta fali

  9. Ma sta je 200k, to za sirotinju da prezimi

  10. pliduu zagolicana g tačka, pravi se da mu je svejedno a u stvari skok dopamina sledeća tri dana

  11. 627
    зашто да узме ОИ небитно такмичење

    možda je completionist i samo mu taj steam achievement fali da obrne igricu 100%

  12. el treba da pravimo docek sad ko kroasani el ovo pobeda il poraz el se zna sta

  13. Eee hezno da mogu da spustim krov sad bi iso da se provozam i pustim “Severina - Alcaraz”

  14. salim se nisam gledo nebitan sport mi je i ne znam pravila

  15. не знам за ОИ безвезно такмичење небитно скроз нек се штеди за ГС

  16. Бедници стандардно измигољили из рупетина да пљују Ђолоа. Лик 37 год свеже оперисан дође до Вимблдон финала ал "хахахаха уништио га гууууд најт грок"

  17. Eto čim ga ne ispratim on izgubi
    Jebo me
    B A Z E N
    A
    Z
    E
    N

  18. и боље што ниси гледо ја само први сет псоле игро мастер лигу на пес 2013

"Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija."

MyCity Forum | 4. Februar 2009.