Ноло

  1. Pa to bukv tek kad serenu i druge ubacis u ovu goat pricu vidis da nadal i fedex su tamo negde, a sve vreme fazon kao ova trojica najbolji ikad

    Djovax sad treba u onu kategoriju sa jordanom sumaherom da ide bukv vanvremenska kategorija

  2. B E S M R T N I P U K

  3. не можемо поредити женски и мушки спорт те будалаштине пролазе изгледа само у тенису нигде другде каква серена може да има и 50 гренд слемова кога боли курац

  4. Da ne moze se poredi al je veci goat od fedexa i nadala jbg

  5. KACE VEC IJU GOVNA

  6. Ko je za tebe goat pliduu

    al da objasnis

  7. па јесте гоут у односу на федерера и надала иде вако листа
    ђокерноле
    надал
    федерер

  8. U sportu generalno ili u tenisu

  9. Po svemu sudeći trebao bi biti Nolo ali fali mu manira za taj gospodski sport

  10. што па баш је добро јебао публику енглезе французе те твоје другаре

  11. Pa baš zato, previše talasa i petlja se gdje mu nije mjesto, možda je nekima to kul i herojski, meni je malčice seljački

  12. како волиш да пушиш курца са том перспективом ал знам да зајебаваш сумњам да си толко глуп једино ако ти је тег пао на главу

  13. Hahahah, sto te jebu ovi dobri ljudi Plidu

  14. Mada ne znam o kakvim manirima govoris, rezultat se gleda + nikada se ne mozes dovoljno ispisati po englezima i slicnim govnima, malo ih je polivao koliko je trebao

  15. Ja se ove price držim još od korone, ne znam zašto misliš da te trolujem

    GOAT statistički da, kao ličnost u tom sportu nije mi GOAT, ne volim način na koji se ophodio u tom sportu, provocirao je i više nego što je bio isprovociran, srao o čemu nije trebao da sere, neke izjave njegove i njegovog oca.. ne ide mi to uz profesionalne sportiste

    Isto kao kada bi Kyrgios imao te brojke, dal bi ti bio GOAT? Ne bi, dečko je seljačić bez manira.

    Nije Nolo jedini sportista koji mi zbog svog ponašanja nije goat, ima ih i u ostalim sportovima

    Opet kažem svaka čast na brojkama, poslužila ga sreća i zdravlje pa je dočekao da ih nabere što više, samo šteta što nije mogao da odmakne od tog “svi me mrze” mentaliteta i da sutra bude brand kao Jordan

  16. haha a jbt gledaj ovog plidua 'cistunca' nije dovoljno fin argument jos srkija pominje kao da je neko reko dae srkson goat jbt

    Video bi ti prijatelju fedexa i dopala da im zapad nije bio naklonjen kao ovima i namesto im rasporede i sve sto treba. Jok, jos je na to trebo biti dingospow to tako ide inace

  17. E da i nije se vaciniso ne moze taj biti goat prijatelju los uzor bukv

  18. A sto bio u tvorza u australiji, lupo rekete i psovo tu i tamo au bajo treba za ovo da se skine 10-15 slemova